< Zpět k výpisu

Testování bruslí Roces a Hydratace bez legrace 2017

V sobotu, 9.9.2017, jsme pořádali testování bruslí italské značky Roces, která určovala trendy in-line bruslení již v 90. letech a patří mezi nejstarší značky zabývající se výrobou in-line bruslí na světě. Jaké brusle dělají Italové dnes, jste se mohli osobně přesvědčit na Inline Centrum - testovací den Roces 2017 na Ladronce. 

Celé sobotní odpoledne, byl k dispozici stánek s bruslemi Roces, díky kterému bylo možné vyzkoušet hned několik modelů bruslí z aktuální kolekce 2017. Za všechny jmenujme například brusle Roces Argon či Roces Xenon. Kromě klasických fitness bruslí, tedy bruslí s měkkčí pohodlnou textilní botičkou, byly k dispozici také povedené freeskate brusle a dětské brusle s nastavitelnou velikostí Roces MOD.

Silně byly zastoupeny trekové brusle, které si v posledních letech opět získávají svou popularitu. Jedná se o retro brusle, které byly populární v 80. letech a poznáte je podle 4 koleček, které jsou zavěšeny na podvozku vedle sebe podobně jako na skateboardu, díky čemuž mají odlišné jízdní vlastnosti než klasické brusle in-line, tedy brusle s kolečky v jedné řadě. 

Nás zaujaly modely se skeletovou botou na 90 mm podvozku, které zalepují díru na trhu v segmentu stabilních rychlejších bruslí určených na cyklostezky. Konkrétně model Roces Vidi s 90 mm kolečky, které zaručují svižné svezení pro zkušenější bruslaře a bruslařky. K vidění byly i modely s pohodlným zavazovaním na utahovací kolečko ATOP u modelu Roces Gymnasium, které pomocí lanka jednoduchým způsobem stahuje botu brusle a zajištuje tak pohodlné a rychlé upnutí nohy v brusli.

V testovací permanenci byly také tříkolečkové brusle (model Roces X35 3x110 TIF), které si získavají čím dal větší oblibu a jsou jednoznačným trendem v segmentu rychlejších in-line bruslí s většími kolečky. Stejně tak téměř závodní model Roces S-Lab byl neustále v hledáčku zajemců a o vyzkoušení těchto sportovních bruslí byl velký zájem.

K testovaní byla přidružena také prodejní výstava Hydratace bez legrace, kde jste se mohli na našem stánku seznámit s bidony, vodními rezervoáry, lahvemi a termoskami od světoznámých značek v čele s americkým Nalgenem, který je jedničkou ve svém segmentu na americkém trhu či rostoucím Hydrapakem. Nabídku dále rozšiřovaly značky Source a Mizu.

Prodejní výstava měla za úkol ukázat praktičtější a především ekologičtější cestu, jak nákladat s tekutinami a jak snadno a bez zbytečného plýtvání levnými PET lahvemi chránit své zdraví i životní prostředí.

Je zcela na nás zda budeme pít z PET lahví a spotřebovávat jednu za druhou nebo si pořídíme stoprocentně BPA Free produkt, který můžeme používat opakovaně a dlouhodobě. Bisphenol A je zdraví škodlivá látka používaná pro výrobu některých plastů například PETu, který se po spotřebě uvolňuje do vody. Expozice touto substancí může zvyšovat také zdravotní rizika. Používáním produktů BPA Free šetříte přírodu i své zdraví.

Inline Centrum Roces Test Day 2017 byl zajímavou přípravou na nadcházející větší akci Inline Day 2017 a jedinečnou příležitostí vyzkoušet brusle legendární značky Roces, kterou od nové sezóny zařazujeme do naší nabídky.

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo