<

Tříkolečkové brusle Powerslide One Zoom Rental 100 Trinity

Tentokrát bychom vám rádi představili kolečkové brusle od německého výrobce Powerslide. Konkrétně se jedná o model Powerslide One Zoom Rental 100 Trinity, který zaujme každého nadšence tříkolečkových bruslí. Pokud hledáte požitek z vysoké rychlosti ale zároveň chcete mít při jízdě dobrou stabilitu a ovladatelnost, jsou tyto brusle ideálním řešením. 


Brusle jsou vybaveny třemi kolečky o velikosti 100 mm a s tvrdostí 88A, pro rychlejší a stabilnější jízdu. Powerskide u tohoto modelu použil vyššíb řadu koleček Spinner, která mají zvýšenoiu odolnost. Kolečka jsou osazeny ložisky ABEC 9. Skelet bruslí je vyroben z kvalitního kompozitového materiálu s 15% fiberglassu. 

Trinity je inovativní asymetrický systém uchycení rámu, který poskytuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita. Bota je k rámu upevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace, které vznikají jízdou. Lépe přenáší sílu odrazu a přináší bruslaři více kontroly během bruslení. Trinity poskytuje individuální nastavení rámu vůči botě, jak předozadní tak boční.


Ve vnitřku boty se nalézá strečový materiál v oblasti palců a anatomicky tvarovaný polstr s příjemnou úpravou povrchu z kvalitního mikrovlákna a nylonu. Bota My Fit můžete tepelně tvarovat pro ještě lepší a komfortnější usazení, což vám poskytne větší pohodlí. Při nazouvání se skvěle hodí velké poutko na zadní straně boty. Zapínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. 

Universal Flap, bota se dá utáhnout jak vnitřním tak i vnějším systémem stahování s cílem optimalizovat pohodlí bruslaře a tím i zvýšit sportovní výkony.

Powerslide One Zoom Rental 100 Trinity je vylepšená verze oblíbených bruslí Powerslide Zoom a Powerslid Zoom Pro. Oproti modelům PS Zoom a Zoom Pro nabízí lepší kolečka Powerslide Spinner, rychlejší ložiska ABEC 9 a hlavně výbornou a výrazně vylepšenou vnitřní botičku z hustějších pěn se skvělým vnitřním materiálem z broušené umělé kůže, navíc se samostatným zavazováním na vrchní části vyndavací botičky. Vnitřní botička nás nadchla, vypadá skvěle, i díky ní budou patřit Zoomy k nejlepším hard bruslím na kolech s průměrem 100mm. Samozřejmostí je tepelně tvarovatelná botička s možností dotvarování bruslí na míru a universální rámy Trinity. Rychlé, odolné, obratné a pohodlné brusle připravené na všechno. Naskladnění očekáváme tento týden.


 

 

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo