<

Testování K2 2021 a koloběžek Micro

Kdy: 20.9.2020, Kde: Praha - Ladronka V kolik: 11:00-18:00

Milovníci inline bruslí a koloběžek pozor! Další testování je tu. Tentokrát se můžete těšit na špičkové švýcarské koloběžky Micro a kolečkové brusle K2 z nové kolekce 2021.

Inline brusle K2 nová kolekce 2021 - testování a představení nových modelů

Představení nové kolekce kolečkových bruslí K2 pro sezónu 2021 je tu. A jako bonbónek vám i letos přinášíme možnost si zbrusu nové K2 brusle vyzkoušet zdarma a osahat si tak pohodlí a kvalitu inline bruslí této legendární americké značky. I letos vám tak ve spolupráci s K2 přinášíme jedinečnou příležitost vyzkoušet si zbrusu nové originální modely K2 připravované pro novou nadcházející sezónu 2021. Jedná se tedy o úplné novinky, díky čemuž se každému milovníkovi inline bruslení nabízí příležitost vyzkoušet nejnovější a nejmodernější modely kolečkových bruslí K2 bruslí na trhu zdarma a to přímo na cyklostezce se skvělým povrchem a zázemím.

Testovaní kolečkových bruslí K2 zdarma Inline centrum

Švýcarské koloběžky Micro - testování

V naší prodejnách i půjčovně vám nabízíme nejkvalitnější skládací koloběžky od švýcarské fimry Micro. Ve spolupráci se zastoupením značky Micro jsme pro Vás připravili i testování širšího spektra modelů pro děti i dospělé. Pokud chcete vědět, jak se jezdí na nejkvalitnějších koloběžkách na trhu, nepromarněte příležitost a přijďte na testovací den 20.9. 2020. Testovaní a představení modelů startuje od 11:00 a zapůjčení koloběžek k otestovaní bude zdarma. 

InlineŠkola zdarma

Po celý den budou k dispozici instruktoři z www.inlineskola.cz zdarma.

K2 Redline

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo