<

Prodejna Inline Centrum OC DBK Budějovická Praha

Specializovaná kamenná prodejna kolečkových bruslí Praha 4 OC DBK Inline Centrum


Adresa

Naše prodejna Inline Centrum se nachází v OC DBK na novém místě. Nově nás najdete jen o 30 metrů dále na místě dřívější prodejny Klimatex za prodejnou knih Neoluxor. Těšíme se na vás v nové prodejní jednotce.

Prodejna Inline Centrum v OC DBK

Inline Centrum OC DBK

Budějovická 1667/64 

140 00 Praha 4

Tel.: +420 725 544 060

E-mail: info@inline-centrum.cz


Běžná otevírací doba

Po-Pá: 9:00-20:00

So-Ne: 9:00-19:00


Jak k nám

MHD

Specializovaní prodejna Inline Centrum OC DBK je přímo v obchodním centrum DBK na Praze 4, tedy přímo u stanice metra C (červená trasa) Budějovická a autobusové zastávky Budějovická.

Spoj naleznete na www.idos.cz

Doprava autem

Prodejna Inline Centrum v obchodním centrum DBK v Praze je snadno dostupná také autem. Prodejna se náchazí jen několik minut cesty autem od Jižní spojky a Pražského okruhu, je tak snadno dostupná i pro mimopražské návštěvníky.

Dopravní osu tvoří Severojižní magistrála (je pokračováním dálnice D1), kterou zde protíná Jižní spojka. Pokud tedy pojedet autem, prodejna Inline Centrum OC DBK v Praze pro vás bude snadno dostupná, jak z dálnice D1, tak i z pražského okruhu, na který se napojují dálnice a nejdůležitější dopravní uzly.

Vjezd z ulice Antala Staška
GPS: 50.0438900N, 14.4493078E

Parkování v prodejně Inline Centrum v OC DBK

Prodejna Inline Centrum v obchodním centru DBK nabízí díky umístění přímo v obchodním centru možnost snadného na vnitřních i venkovních parkovištích OC DBK s dostatečnou kapacitou pro pohodlné zaparkování - parkování.

Vjezd a výjezd do podzemních garáží je situován z ulice Antala Staška - skrz budovu Budějovické Aleje. Ulice Antala Staška je snadno a rychle dostupná z jižní spojky.

Inline Centrum - OC DBKSpecializovaná kamenná prodejna inline bruslí Praha 4 OC DBK Inline Centrum

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo