<

Micro koloběžky nově i v naší půjčovně

Inline Centrum pro vás nově připravilo možnost vyzkoušet si nejkvalitnější skládací koloběžky na světě od legendární značky Micro. Šýcarská značka je pověstná bezkonkurenční kvalitou a mnoha inovacemi a patenty, i proto jsou koloběžky Micro v naší nabídce.

 Micro koloběžky půjčovna Koloběžky Micro mini a Maxi Micro koloběžky prodejny Praha

Koloběžky Micro si můžete zakoupit a nově i zapůjčit a vyzkoušet v naší prodejně s půjčovnou Inline Centrum v Praze na Ladronce.
Jsme autorizovaným prodejcem začky Micro, nabízíme proto také servis a náhradní díly.

Wim Ouboter a jeho první prototyp

 Micro koloběžky prodejny Inline Centrum v Praze servis

Máme pro vás připravené široké spektrum aktuálních modelů koloběžek Micro, od nejoblíbenějších modelů pro nejmenší, vhodné pro děti již od 12-18 měsíců, až po špičkové juniorské a dospělé koloběžky, včetně koloběžek s velkými kolečky a odpružených modelů. Koloběžky můžete vyzkoušet na oblíbeném okruhu Ladronka, kde jsou ideální podmínky pro jízdu na bruslích a koloběžkách.

 Koloběžky Micro pro děti prodejna inline Centrum Praha Koloběžky Micro Sprite a Micro Mini

Připravili jsme pro vás 8 modelů koloběžek. Můžete si tak vyzkoušet rozdíl mezi neodpruženou, poloodpruženou a celoodpruženou koloběžkou a zjistit, jaké vlastnosti vám u koloběžky nejvíce vyhovují. Možnost zapůjčení koloběžek Micro v takovémto měřítku je jedinečné a jsme hrdí na to, že vám takovou možnost můžeme nabídnout.

Přijďte si vyzkoušet švýcarskou kvalitu a jízdní vlastnosti nejlepších skládacích koloběžek na trhu. Micro je vynálezcem a průkopníkem skládacích koloběžek. Nic nepřekoná originál, nikdy!

    

   

Koloběžky Micro  Micro koloběžky prodej, servis

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo