<

Kolečkové brusle K2 pro sezónu 2021 - kolekce fitness

Dnes si představíme novou kolekci originálních bruslí K2 pro sezónu 2021. Jak už bývá u značky K2 zvykem, nabídka je relativně úzká a celý katalog se vejde na 3 stránky A4. Z toho vyplývá, že pokud si chcete dopřát špičkové pohodlí bruslí K2 Originals, musíte se trochu smířit s tím, že si nebudete vybírat s pestré škály barev, ale dle stylu jízdy pro vás bude vhodný jeden či dva modely, 

Pojďme si tedy představit všechny modely, které budou v roce 2021 od značky K2 k dispozici.

Zde je kompletní kolekce bruslí K2 pro sezónu 2021, včetně dětských modelů.

Kolečkové brusle K2 pro sezónu 2021


Rozdělení kolekce kolečkových bruslí K2 2021

 • Fitness - dospělé kolečkové brusle K2 s kolečky 80mm a 84mm
 • X-Training - dospělé kolečkové brusle K2 s kolečky 90mm a 100mm
 • Marathon - dospělé kolečkové brusle K2 s kolečky 110mm a 125
 • Lifestyle - brusle určené pro zábavu či jízdu po městě
 • Youth - dětské kolečkové brusle K2 s nastavitelnou velikostí

Fitness

Do této kategorie jsou zařazené inline brusle K2 s kolečky 80mm, 84mm a 90mm. Jsou tedy vhodné pro začátečníky, mírně i pokročilé bruslaře podle velikosti koleček. Brusle jsou vhodné dle typu na rekreační či kondiční jízdu.

 • K2 Alexis 80 Pro a K2 F.I.T 80 Pro
 • K2 Alexis 80 Boa a K2 F.I.T 80 Boa
 • K2 Alexis 80 Alu a K2 F.I.T 80 Alu
 • K2 Alexis 84 Pro a K2 F.I.T 84 Pro
 • K2 Alexis 84 Boa a K2 F.I.T 84 Boa
 • K2 Alexis 90 Boa a K2 F.I.T 90 Boa

Kolečka 80 mm

K2 Alexis 80 K2 a F.I.T. 80 - K2 Alexis 80 Boa a K2 F.I.T 80 Boa

Tyto brusle jsou ideální pro začínající a rekreační bruslaře vyžadující stabilní, obratnou a pohodlnou brusli. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lace umožňující rychlé zavázání bruslí jedním zatažením. Jsou osazeny lehkým a pevným rámem z plastového kompozitu  F.B.I., kolečky o průměru 80 mm a kvalitními ložisky ABEC 5. Bota s boční výztuhou a oporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy.  

Základní model s menšími kolečky 80mm s nižší tvrdostí 80A a základními ložisky ABEC 5 jsou vhodné pro nenáročné rekrační bruslaře vyžadující pohodlí a kvalitu zpracování od K2. Brusle jsou osazeny kompozitovým podvozkem, který je lehký, dobře tlumí nerovnosti a plně vyhoví pohodové rekreační jízdě, není však vhodný pro těžší bruslaře s váhou 90 Kg a více, a pro bruslaře, kteří vyžadují od bruslí vysoký výkon. Kompozitový podvozek zajištuje nízkou váhu bruslí. Modely si liší zavazováním, základní model má zavazování na rychlotkaničku Speed lace, dražší model je osazen pohodlným zavazováním Boa, díky kterému je utažení výjimečně rychlé a pohodlné. Díky menším a měkčím kolečkům brusle nejsou tolik rychlé, jsou proto ideální pro bruslaře, kteří nevyhledávají vyšší rychlosti.

Brusle K2 Alexis 80 Pro 2021 Brusle k2 F.I.T. 80 Pro 2021 

Brusle K2 Alexis 80 Boa 2021Brusle K2 F.I.T. 80 Boa 2021

Kolečka - 80mm/80A

Ložiska - ABEC 5

Rám - plastový, F.B.I. Frame

Konstrukce - stability plus

Doporučení - začátečník, mírně pokročilý bruslař. Rekreační bruslení

K2 Alexis 80 Boa inline

K2 Alexis 80 Alu a K2 a F.I.T. 80 Alu

Tyto brusle jsou shodné s předchozím modelem a vylepšené o hliníkový podvozek, který zajištuje o něco lepší jízdní vlastnosti. Podvozek je tužší v torzi. Je proto vhodnější i pro silovější a aktivnější bruslaře, kteří ale stále zohledňují nižší cenu či preferují menší kolečka. Brusle přecházejí ze sezóny 2020 bez změny.

Tyto brusle jsou ideální pro začínající a rekreační bruslaře a bruslařky vyžadující stabilní, obratnou a pohodlnou brusli. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lace umožňující rychlé zavázání bruslí jedním zatažením. Jsou osazeny lehkým a pevným hliníkovým rámem, kolečky o průměru 80 mm s tvrdostí 80A a kvalitními ložisky ABEC 5. Bota s boční výztuhou a oporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy. 

Brusle K2 Alexis 80 Alu 2021 K2 F.I.T. 80 Alu 2021

Kolečka - 80mm/80A

Ložiska - ABEC 5

Rám - hliníkový, Stamped Alu

Konstrukce - stability plus

Doporučení - začátečník, mírně pokročilý bruslař. Rekreační bruslení 

Kolečka 84 mm

K2 Alexis 84 Pro a K2 a F.I.T. 84 Pro

Brusle K2 s kolečky 84mm patří k nejoblíbenějším  v případě, že bruslař nevyžaduje od bruslí vyšší rychlosti. Tyto brusle mají oproti nižším modelům K2 s kolečky 80mm již vylepšenou botičku s měkčím svrchním materiálem. Jsou o něco rychlejší a lépe překonávají nerovnosti než brusle K2 s menším i kolečky 80mm. Brusle K2 s kolečky 84mm jsou stále vhodné pro začátečníky, ale jsou vhodné i pro pokročilejší bruslaře, kteří nevyhledávají vysoké rychlosti. Jsou vhodné na rekreační i kondiční jízdu.  Brusle jsou osazeny měkkými kolečky 80A, které nejsou zaměřené na rychlost, ale spíše na tlumení nerovností a výbornou přilnavost. Model s označením Pro je osazen rychlotkaničkou Speed lace a rekreačními ložisky ILQ 5.

Brusle K2 Alexis 84 Pro WBrusle K2 FIT 84 Pro

Kolečka - 84mm/80A

Ložiska - ILQ 5

Rám - hliníkový, Stamped Alu

Konstrukce - stability plus

Doporučení - začátečník, mírně pokročilý, středně pokorčily bruslař. Rekreační bruslení,kondiční bruslení

K2 Alexis 84 Boa a K2 a F.I.T. 84 Boa

Tento model má většinu parametrů shodných s předchozími model K2 Alexis 84 Pro a K2 a F.I.T. 84 Pro. Jsou vylepšené o pohodlné zavazování Boa, kvalitnější ložiska ILQ 7 a Flex notch(všitý klín v oblasti lýtka podporující měkčí flex komínu směrem dopředu).

Brusle jsou ideální pro rekreační i sportovnější bruslaře, kteří nevyhledávají vysoké rychlosti a ocení dobrou stabilitu a ovladatelnost menších koleček.

Brusle K2 FIT 84 BoaBrusle K2 FIT 84 Boa

Kolečka - 84mm/80A

Ložiska - ILQ 7

Rám - hliníkový, Stamped Alu

Konstrukce - stability plus

Doporučení - začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý bruslař. Rekreační bruslení, kondiční bruslení 

Kolečka 90 MM

K2 Alexis 90 Boa a K2 a F.I.T. 90 Boa

Nejvyšší model z kategorie fitness je již osazen většími rychlejšími kolečky o průměru 90mm, ložisky ILQ7 a oproti nižším modelům tvrdšími kolečky 83A. Oproti nižším modelům má tento model o něco tužší podvozek  D.C. Aluminium.Brusle mají stejně jako model 84 Boa všitý Flex notch (klín v oblasti lýtka podporující měkčí flex komínu směrem dopředu).

Brusle jsou díky větším kolečkům rychlejší než předchozí modely. Jsou proto vhodné pro zkušenější bruslaře, kteří od bruslí očekávají svižnější svezení. Jsou vhodné na rekreační i kondiční bruslení. Stále si však zachovávají slušnou obratnost na běžnou fitness jízdu a dobrou stabilitu. Jedná se velice oblíbený model u bruslařů, kteří již mají základy bruslení v malík, chtějí se svižně svézt a méně na bruslích nadřít a zároveň nevyhledávají hodně vysoké rychlosti a vyloženě sportovně zaměřené modely. Jsou tak ideální na svižnou pohodovou fitness jízdu.

Brusle K2 Alexis 84 BoaBrusle K2 FIT 90 Boa

Kolečka - 90mm/83A

Ložiska - ILQ 7

Rám - hliníkový, D.C. Alu

Konstrukce - stability plus

Doporučení - mírně pokročilý, středně pokročilý, zkušený bruslař. Rekreační bruslení, kondiční bruslení.

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo