<

Inline Festival 2022

Dne 26.6.2022 proběhne na pražské Ladronce šestý ročník akce s názvem Inline Festival. Festival kolečkového bruslení se koná přímo na inline stezce v parku Ladronka na Praze 6. Festival pořádáme ve spolupráci s vystavovateli s jasným záměrem. Představit veřejnosti novinky ze světa kolečkového bruslení pro nadcházející sezónu 2022. Zároveň chceme všem zájemcům nabídnout možnost si brusle nejen prohlédnout a vyzkoušet, ale také otestovat a ohodnotit. To vše přímo na 4,6 km stezce, která je k dispozici všem návštěvníkům zdarma.

Testování bruslí zdarma

Na Inline Festival jsme přizvali všechny velké hráče, kteří se výrobou a distribucí inline bruslí a příslušenství zabývají. Všem fanouškům se, díky Inline Festivalu, naskytne jedinečná příležitost shlédnout modely na příští sezónu, vyzkoušet a otestovat letošní modely bruslí zdarma a projet je na místní inline stezce.

Můžete se těšit na představení a především testování nových kolekcí inline bruslí a koloběžek pro sezónu 2022. Pozvání přijaly značky inline značky K2PowerslideFila a Tempish.
V segmentu koloběžek bude zastoupena značka Micro a Chilli.

V průběhu celého dne budou zdarma k dispozici instruktoři InlineŠkoly, kteří Vám pomohou s technikou, jednotlivými bruslařskými úkony nebo jen prokonzultují co Vás bude zajímat, také se během dne budou konat vzorové inline kurzy.

Powerslide testovací akce K2 testovací akce

Micro testovací den na Ladronce Micro na Ladronce

Program

Hlavním motivem akce je testování bruslí a koloběžek. Brusle a koloběžky může každý zájemce otestovat zdarma v průběhu celé akce. Součástí testování bude také možnost brusle ohodnotit. Výsledky poté budou sloužit jako podklad pro vyhlášení nejlepších bruslí roku 2022.

  • 11:00 slavnostní zahájení Inline Festivalu
  • prezentace Inline produktů pro sezónu 2022
  • testování a hodnocení kolečkových bruslí pro sezónu 2022
  • 4,6 km inline stezka k dispozici
  • bruslení s trenéry zdarma
  • vzorové inline kurzy
  • 18:00 smuteční ukončení Inline Festivalu a očekávání světlých zítřků, které přinesou další ročník této akce

Inline Festival začíná v 11:00 přímo před Usedlostí Ladronka, kde budou stánky zástupců výrobců bruslí, koloběžek a doplňků.  

Soutěž

1. Během Inline Festivalu budete moci vyzkoušet zdarma kolečkové brusle a koloběžky mnoha výrobců a ohodnotit jednotlivé modely z hlediska rychlosti, pohodlí, obratnosti, kvality zpracování a dalších parametrů. Každý leták s ohodnoceným výrobkem půjde do slosování o špičkové kolečkové brusle a další ceny související s bruslením a jízdou na koloběžkách (celková hodnota cen +- 10 000 Kč).

2. Odpoledne budeme pořádat dovednostní soutěž pro děti do 12 let o věcné ceny. Soutěž proběhne na střešním hřišti a vyhlášena bude u kryté testovací dráhy po jejím ukončení. V případě deště přesuneme soutěž buď do krytých prostor nebo vylosujeme ceny bez soutěže ze všech přihlášených dětí :)

Inline dráha park Ladronka

10% výstavní sleva

Během Inline Festivalu vám Inline Centrum nabídne 10% slevu na špičkové kolečkové brusle, koloběžky, kolečka a další doplňky.

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo