<

Inline Festival 2019 - pozvánka

Dne 27.4.2019 proběhne v pražských Vysočanech třetí ročník akce s názvem Inline Festival. Festival kolečkového bruslení se koná v OC Harfa vedle známé O2 areny. Festival pořádáme ve spolupráci s vystavovately s jasným záměrem. Představit veřejnosti novinky ze světa kolečkového bruslení pro nadcházející sezónu 2019. Zároveň  chceme všem zájemcům nabídnout možnost si brusle nejen prohlédnout, ale také otestovat a vyzkoušet, a to přímo na připraveném testovacím okruhu, který je k dispozici všem návštěvníkům zdarma.

Testování bruslí

Na Inline Festival jsme přizvali všechny velké hráče, kteří se výrobou a distribucí inline bruslí a příslušenství zabývají. Akci bude doprovázet bohatý doprovodný program a bude se na co dívat :) Testování bruslí a koloběžek, představení nových kolekcí, u-rampa, street zóna, hry pro děti, soutěže o ceny. K vidění jsou  také představení speedskatingu, rollerderby, freestyleslalomu, ale i agressive bruslení či freestyle scooteringu. Zároveň se všem  fanouškům, díky Inline Festivalu, naskytne jedinečná příležitost vyzkoušet a otesovat nové modely bruslí zdarma a projet se na připraveném okruhu.

Můžete se těšit na představení a především testování nových kolekcí inline bruslí a koloběžek pro sezónu 2019. Pozvání přijaly značky inline značky K2, Powerslide, Fila, Rollerblade a Roces a Hyper. V segmentu koloběžek a elektrokoloběžek budou zastoupeny značky Chill, Street Surfing, Nokiac či City Boss.

IF 2018 IF 2018 IF 2018

Program

Hlavním motivem akce je testování bruslí a koloběžek. Brusle a koloběžky může každý zájemce otestovat zdarma v průbehu celé akce. Nově letos budou k testování i elektrokoloběžky City Boss. Soičástí testování bude také možnost brusle ohodnotit. výsledky poté budou sloužit jako podklad pro vyhlášení nejelpších bruslí roku 2019.

Samotné testování bude doporvázet také bohatý doprovodný program:

  • 10:00 slavnostní zahájení Inline Festivalu
  • exhibice v U-rampě u eskalátorů před vchodem na testovací plochu
  • freestyle exhibice České Asociace Freestyle Bruslení
  • představení teamu Prague Roller Derby
  • ukázka rychlobruslení závodníka z teamu Tempish
  • soutěže o ceny pro děti
  • Rail Contest  na aggressive bruslích
  • bruslení s trenéry zdarma
  • hlavní soutěž o ceny pro všechny testery
  • 18:00 smuteční ukončení Inline Festivalu a očekávání světlých zítřků, které přinesou další ročník této akce

Inline Festival začíná v 10:00 na všech vyhrazených plochách a tedy na kryté testovací dráze, na střešním hřišti i na výstavní ploše, kde budou stánky zástupců výrobců bruslí, koloběžek a doplňků.

Akci bude moderovat oblíbený sportovní komentátor Jan Smetana.

  

Soutěž

1. Během Inline Festivalu budete moct vyzkoušet zdarma koloběžky a kolečkové brusle mnoha výrobců a ohodnotit jednotlivé modely z hlediska rychlosti, pohodlí, obratnosti, kvality zpracování a dalších parametrů. Každý leták s ohodnoceným výrobkem půjde do slosování o špičkové kolečkové brusle a další ceny související s bruslením a jízdou na koloběžkách (celková hodnota cen +- 10 000 kč). 

2.  Odpoledne budeme pořádat dovednostní soutěž pro děti do 12 let o věcné ceny. Soutěž proběhne na střešním hřišti a vyhlášena bude u kryté testovací dráhy po jejím ukončení. V případě deště přesuneme soutěž buď do krytých prostor nebo vylosujeme ceny bez soutěže ze všech přihlášených dětí :)

20% výstavní sleva

Během Inline Festivalu vám Inline Centrum na svém stánku nabídne 20% slevu na špičkové kolečkové brusle, kolečka a další doplňky.

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo