<

Inline Centrum v Galerii Harfa aneb bruslařova zimní sezóna

Tak takhle si představujeme zimní sezónu my!!! Na zimu 2020/21 jsme si pro Vás připravili skutečnou lahůdku: 900 metrů čtverečních věnovaných pouze inline bruslení, a to pod střechou a v teple!

Do Galerie Harfa, v pražských Vysočanech, jsme na zimu přestěhovali naši prodejnu s půjčovnou a servisem z Ladronky. Na Harfě tak vzniká multifunkční prostor, kde si bude moci zabruslit každý, buď se svými bruslemi nebo si brusle můžete vypůjčit v naší perfektně vybavené půjčovně.

Prodejna je plně vybavena od inline, quad a ledních bruslí, přes všechny typy skateboardů až po freestyle koloběžky i koloběžky na běžnou jízdu. Naleznete zde rovněž nepřeberné množství koleček, ložisek, helem, chráničů, batohů a ostatního příslušenství. Servis, odborné poradenství a osobní přístup jsou u nás samozřejmostí.

V inline zoně je pro Vás připraven cca 50m okruh pro veřejné bruslení a streetová IC bedna s pyramidou a třemi copingy. Překážka je vhodná nejen pro aggressive ridery, ale pro každého kdo by chtěl s trikovým ježděním začít a byla postavena především s ohledem na výuku nejmladší bruslařské generace.

Ke spolupráci jsme přizvali i InlineŠkolu. Kromě individuálních kurzů pro děti i dospělé se můžete těšit na skupinové kurzy a kroužky pro děti, do kterých budou děti děleny dle inline dovedností tak, aby pro ně výuka byla nejen přínosná, ale především zábavná. V neposlední řadě bude Inline Škola nabízet sportovní hlídání děti po dobu vaší návštěvy nákupní Galerie.

ADRESA:

InlineCentrum Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a

190 00   Praha 9

Neboli vložené žiadne príspevky.

položiť nový dotaz
Meno
Email
Odkaz
Zľavy a akcie e-mailom
Aktuálne zľavy a akcie do vašej schránky (nebojte sa, neposielame maily každý deň)
Užívateľský panel
Prihlasovacie meno
Heslo