< Zpět k výpisu

Roces Day a Powerslide Day 2018: Testování bruslí - report

Další testovací akce jsou za námi. Ve dnech 15 a 16. září 2018 jste díky nám, jako pořadatelům akce, mohli vyzkoušet a otestovat kolečkové brusle značky Roces a Powerslide.

I když se testovací akce konaly v září, počasí vyšlo na výbornou. Ani horko, ani zima. Sluníčko provázelo celý víkend. Tato skutečnost se přirozeně projevila i na hojné návštěvnosti celé akce.

Kromě testování bruslí byl celý víkend k dispozici i náš stánek InlineCentrum s bruslemi za výprodejové ceny a stánek InlineŠkola.cz s instruktory, ktěří byly k dispozici po celý den zdarma. Akci doprovázela také prodejní výstava zdravých lahviček Hydratace bez legrace.

 Testování inline bruslí v Praze - kolečkové brusle Roces kolečkové brusle Powerslide a Roces

Roces Day 2018 - report

Testovací den bruslí Roces startoval v sobotu 15.9.2018 v 11:00 dopoledne. Hned od začátku byl velký zájem především o dětské brusle. Děti se u stánku točili prakticky neustále. Skvěle se tak osvědčily především brusle Roces Orlando III.

Z dospělých bruslí patřily mezi nejvíce žádané brusle Roces Xenon a Roces Argon. Klasické pohodlné brusle s kolečky 84mm a 90mm byly pro návštěvníky největším lákadlem. My jsme se těšili na testování bruslí Roces Vidi. Skeletová bota s 90 mm kolečky není v nabídce ostatních značek standard, jedná se tak o originální brusli, která stojí za vyzkoušení. K dispozici však byly i jiné modely, na své si tak přišel téměř každý.

Testování inline bruslí Inline Centrum Inline Centrum prodejna bruslí v Praze 

Pro náročnější bruslaře pak byly k dispozici i freeskate brusle X35 určené na freestyle bruslení.

V nabídce nechyběly ani klasické trekové retro brusle.

Ke všem bruslím byly na zapůjčení k dispozici originální Roces přilby a chrániče.

Testování inline bruslí Prodejna kolečkových bruslí v Praze uspořádala testování K vyzkoušení byly kolečkové brusle Powerslide a inline brusle Roces

Jedním z hlavních motivů akce bylo i představení nové kolekce bruslí Roces pro následující sezónu 2019/2020. Jako první v Česku jste tak měli na naší akci možnost vidět prototypy zcela nových modelů, které budou k dispozici na jaře příštího roku. Brusle zaujaly především novými barvami a designy a také technologií TIF, která dává bruslím originální look. Rám svým barevným prodvedením splýva s kolečky a výsledek je opravdu super :)

Kolečkobé brulse Roces s technologií TIF Testování kolečkových bruslí Roces

Powerslide Day 2019 - report

Následující den, neděle 16.9.2018 patřila prozměnu značce Powerslide. Německá značka nabízí v současnosti asi nejširší a nejpestřejší palletu kolečkových bruslí a jako zakladatel dominuje segmentu tříkolečkových bruslí. Dal se tak očekávat velký zájem, který se i díky slunečnému počasí potvrdil. 

Brusle přišel vyzkoušet i hvězdný Patrik Eliáš, jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů působících v NHL v historii, což naše bruslařská srdce velmi potěšilo :)

prodej bruslá Powerslide v Praze zajišťuje naše prodejna Inline Centrum Poardíme s výběrem kolečkových bruslí.Pořádáme testovací akce.

Na stánku Powerslide byl k dipozici k otestování pestrý průřez modelů od bruslí dětských až po brusle s megarychlými kolečky 125 mm. Díky tomu jste se mohli sami přesvědčit, proč patří dětské brusle Powerslide Universe a Jet mezi jedny z nejlepších na trhu nebo proč roste poptávka po skeletových botách s velkými kolečky.

K otestování byla také řada PS Vi s rychloutahovacím kolečkem namísto tkaniček a třemi velkými kolečky v provedení Powerslide Vi Fothon 110 nebo Powerslide Vi Trinity Vanta Black 125.

 Prodejna inline bruslí v Praze pro vás pořádá testovací akce. Testujeme pro vás nejen brusle 

Testování bruslí Powerslide nabídlo unikátní možnost zdarma vyzkoušet největší kolečka na trhu.

Za zmínku stojí stále relativně nová technologie uchycení rámu Trinity, která se v letošní kolekci bruslí velmi rozšířila. Tato nová technologie výrazně zlepšuje stabilitu, díky čemuž jsou brusle s velkými kolečky snáze dostupné i středně zdatným rekreačním bruslařům.

Mezi další taháky patřily určitě brusle Powerslide Swell, které patří v současnosti mezi nejoblíbenější fitness brusle s většími kolečky na trhu. 

Jak vybrat inline brusle? Pomůže naše testování Inline brusle Powerslide Trinity

Pro náročné návštěvníky byly připraveny maratonské speciálky Powerlide Marathon a Powerslide Grand Prix. K zapůjčení byly dva páry a tak jste museli mít i trochu štěstí na velikost, ale pokud jste to štestí měli, jistě to stálo za to, přeci jem brusle v hodnotě cca 15 000 Kč si člověk běžně zdarma nevyzkouší.

Velký zájem byl o odprodej testovacích modelů za neskutečné ceny. Brusle ve velmi dobrém stavu se daly koupit třeba i za 30% prodejní ceny a část z testovacích modelů tak během testování rovnou zůstala v rukou či na nohou nových šťastných majitelů.

I na Powerslide Day bylo možné vidět průřez nově připravované kolekce na sezónu 2019/2020. Brusle, které byly doposud široké veřejnosti utajeny.

  inline brusle Powerslide imperial Megacruiser 125 kolečkové brusle Powerslide swell Multicolor

Shrnutí

Areál Usedlosti Ladronka a skvělé počasí nabídly ideální podmínky pro testování. Nabízela se jedinečná možnost s předstihem vidět zbrusu nové modely značek Powerslide a Roces, otesovat parádní brusle z aktuální kolekce, poradit se zdarma s trenéry či nakoupit vybavení za výprodejové ceny. To vše přinesl náš další testovací víkend. Věříme, že všem fanoškům bruslení udělal radost a těšíme se na další testovací akci, tentokrát s americkou značkou K2 na akci Inline Day 2018.

Testování bruslí Roces banner

Testování bruslí Powerslide banner

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo