< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí Tempish 2016

Další testování in-line bruslí, skateboardů a koloběžek je za námi, tentokrát jste mohli otestovat brusle, skateboardy a koloběžky značky Tempish, značnou část sortimentu určenému k otestování tvořili závodní brusle a byl o ně také velmi slušný zájem. Testování proběhlo 4.6.2016 před naší půjčovnou bruslí v Modřanech na cyklostezce Podolí-Zbraslav.

Nízké závodní brusle si chtěli vyzkoušet jak pokročilejší bruslaři, kteří už jsou zvyklí na větší kolečka, ale nemají zkušenosti s nízkou botou, tak i mnozí rekreační a méně pokročilý bruslaři, kteří měli brusle s velkými kolečky na nohou poprvé.

Nízké karbonové brusle mají výhodu hlavně ve vysoké pevnosti, čímž umožní perfektní odraz a držení nohy, nízká bota zároveň umožnuje jízdu v předklonu, bruslař tak může pohodlně korigovat  a přenést těžiště přímo nad brusli ve skluzu. Zároveň se samozřejmě vyznačují velkými kolečky a nízkým rámem, které když se rozjedou, perfektně drží rychlost a dosahují opravdu vysokých rychlostí, na docílení potřebné rychlosti je však již potřeba dobře zvládnout základy sportovního bruslení. Udržení rovnováhy na jedné noze, pokrčený postoj a správně vedený skluz jsou předpoklady, které jsou nutné k dosažení vysokých rychlostí, které tyto brusle dokážou vyvinout. Tuto pokročilejší techniku se můžete naučit na našich kurzech bruslení zdarma, které pro naše zákazníky pořádáme.

Velký zájem byl tako o krátké plastové skateboardy, které zažívají boom především u teenage generace. K dispozici byly samozřejmě také fitness brusle, konkrétně brusle z řady Fitness Five, která je prověřená naší půjčovnou. Odvážlivci vyzkoušeli také trekové brusle, které se opět  vrací do módy. 

Čtvrté letošní testování a počtvrté kapky deště, které okolo páté hodiny ukončili sobotní testování bruslí pro veřejnost.

Bruslení zdar a u dalšího testování opět na viděnou.

     

 

  

   

 

  

 

  

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo