< Zpět k výpisu

Powerslide Imperial Megacruiser Pro - názor uživatele

Powerslide Megacruiser Pro nejsou brusle pro každého. Začátečníci a zastánci konzervativního designu nebudou cílovými zákazníky tohoto modelu, je originální, rychlý, výrazný a nesnaží se podbízet každému. Ani nemusí. Spojení obrovských koleček, krátkého rámu a pevné boty si díky skvělému mixu rychlosti, stability a obratnosti  najde mnoho zájemců i tak. Obratné brusle s velkými kolečky je teze, která se u in-line bruslí dlouho vylučovala, dnes už to neplatí a tříkolečkové brusle Powerslide Megacrusier Pro jsou toho důkazem. Zřejmě právě proto vyvolal tento model mnoho zájmu a zároveň přinesl mnoho dotazů od našich zákazníků. Jsme rádi, že Vám můžeme přinést hodnocení přímo z terénu. Tím spíše, když je od zákazníka z naší prodejny, tady je.

Powerslide Imperial Megacruiser Pro 

Tento model bruslí přitahuje pozornost už na první pohled, stylová černá pevná bota, tepelně tvarovatelná vnitřní botička MYFIT, 125 mm velká kolečka s tvrdostí 86A působí jako celek naprosto úchvatně.

Důvod ke koupi byl jasný chtěl jsem větší rychlost. Co se týče rychlosti jsou v porovnání s fitness bruslemi opravdu rychlejší řekl bych až o 25% - 50%.

Před první jízdou jsem si podle návodu tepelně vytvaroval vnitřní botičku, šlo to velice jednoduše stačí fén nebo horkovzdušná pistole a za pár minut se botička nádherně přizpůsobí noze.

První jízda/testování proběhlo na cyklostezce Dvorce – Zbraslav, hned po pár krocích bylo jasně poznat obrovský rozdíl nejen v rychlosti ale i v obratnosti, na tak velká kolečka jsem to opravdu neočekával, jízda na hrubším povrchu nebyla skoro ani cítit, celkově jsem byl s první jízdou velice spokojen. Jinak celkově musím říct že mě trvalo přibližně asi dvě jízdy (každá tak + 20km) než jsem si na tyto brusle zvykl.

Do dnešního dne jsem na bruslích ujel 300 km. Kolečka jsou mírně sjetá jinak jsou brusle naprosto v pořádku jednou jsem jen ze svojí pečlivosti promazával ložiska. Upřímně na mojí váhu (120 kg) je to hodně obstojný test co brusle vydrží.

Za mě brusle obstály ve všech bodech výborně, proto je v klidu můžu doporučit.

 

David Hrbek

 

Děkujeme Davidovi za krátkou recenzi. Brusle Powerslide Imperial Megacruiser Pro jsme sami testovali a Davidovi dojmy můžeme potvrdit, pokud by jste chtěli podobné brusle otestovat taky, sledujte naší sekci otestuj zboží a přijďte na jeden z našich testů.

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo