< Zpět k výpisu

Inline Festival 2018 - Testování inline bruslí zdarma

logo Inline FestivalDruhý ročník největšího setkání příznivců inline bruslení je tady. Inline Festival 2018 nabídne jedinečnou příležitost otestovat nové modely bruslí od zavedených značek. Zdarma budou k dispozici nejnovější inline brusle značek K2, Powerslide, Fila, Roces a Tempish nebo freestylové kolobežky Chilli či Nokaic. Kolekci představí také legendární výrobce koleček Hyper.

   inline brusle Fila

Bližší informace k festivalu naleznete na stránkách www.inlinefestival.cz

Zázemí pro tuto velkou akci nabídne opět po roce obchodní centrum Galerie Harfa se skvělou dostupností autem, metrem i povrchovou MHD. Akce se bude konat přímo v prostorách obchodního centra, díky čemuž bude zaručen skvělý zážitek bez ohledu na počasí.

 

logo K2 Skates     logo Inline Centrum          Fila skateslogo Powerslide

logo USDlogo Roceslogo Tempish  logo Chilli Scooters   logo Nokaic   logo K2             logo Doop      logo Wicked     kolečka Hyper    logo CAFBlogo Inline Festival

Praha ožije inline bruslením. Více jak 500 párů kolečkových bruslí na jednom místě k otestování pro všechny a zdarma. Největší světoví výrobci bruslí, nejnovější technologie a modely, špičkoví čeští bruslaři a freestyle sportovci a bohatý doprovodný program, který nemůže nechat chladným žádného příznivce bruslení. Chceme však přilákat všechny, vzbudit o inline bruslení zájem a přivést tak k tomuto krásnému sportu i nové zájemce. Součástí Inline Festivalu bude také testování a následné hodnocení kolečkových bruslí laickou i odbornou veřejností, ze kterého vzejdou vítězové ankety Brusle roku 2018 v jednotlivých kategoriích.

Inline brusle Powerslide Swell Kolečkové brusle powerslide Swell

Přijďte si prohlédnout novinky ze světa inline bruslí a freestyle koloběžek pro sezónu 2018/2019. Díky Inline Festivalu budete mít možnost zdarma otestovat a vyzkoušet nové modely kolečkových bruslí, které jindy nevyzkoušíte a mrknout na nové kolekce. Nebo si přijďte o bruslení jen pokecat či shlédnout bohatý doprovodný program.

 Inline Brusle K2

Největší setkání bruslařů v ČRStovky párů bruslí na jednom místě. 1000 m² zastřešené plochy. Jediná akce v Praze, na které si budete moci zdarma vyzkoušet, otestovat a ohodnotit nové modely kolečkových bruslí od zavedených výrobců. A to včetně terénních, závodních či freestyle bruslí. Ať jste začátečník nebo pokročilý bruslař, dítě nebo dospělý, může přijít kdokoliv, koho inline bruslení zajímá, má chuť si bruslení na nových modelech vyzkoušet nebo se chce něco dozvědět o připravovaných novinkách ze světa inline bruslí.

Inline brusle K2 Alexis 84 ProInline brusle K2 Alexis 84 Boa    inline brusle K2 VO2 90 Pro MenKolečkové brusle K2 F.I.T Pro 84

Akci jistě nejvíce uvítají bruslaři, kterým vyzkoušení a porovnání jednotlivých modelů výrazně pomůže při pozdějším rozhodování, jaké brusle do budoucna zvolit. Budete mít jedinečnou přiležtost porovnat rozdíly mezi jednotlivými značkami a modely a porovnat jízdu na levnějších a dražších modelech bruslí. 

      Powerslide brusle Vi Trinity 

Součástí akce bude bohatý doprovodný program. Špičkové triky předních tuzemských jezdců v Aggressive Street Zone (cool překážková dráha). Exhibice a ukázky triků v mini rampě na bruslích i freestyleových koloběžkách, během které budou k vidění i parádní kousky v podání české legendy a dvojnásobného mistra světa ve freestyle scooteringu Martina Nogola. 

inline brusle K2

K vidění bude freestyle slalomová show v podání reprezentanta a bývalého mistra republiky Tomáše -Brgula- Brandejse a členů českého FSK teamu. Tešit se můžete také na ukázky bruslení na trekových bruslích a představení roller derby. Program zpestří soutěže o ceny, k dispozici bude poradenství v oblasti výběru inline bruslí a servisu a vhod mohou přijít i slevy na inline brusle a vybavení. 

K vašim službám budou také zkušení trenéři z inlineskola.cz, se kterými se můžete poradit jak o technice bruslení, tak vyzvědět více o jejich programu, včetně oblíbených skupinových či individuálních kurzů a příměstských táborů.

Hydratace je při sportu důležitá. Proto bude pro všechny návštěvníky připravena prezentace "zdravých" bidonů a hydrovaků od amerických značek Nalgen, Mizu, Hydrapak a Source.

Big 360 "Pták"      Backflip "Mandis"

V průběhu Inline Festivalu bude možnost využít speciální 20% slevy na kolečkové brusle a vybavení na našem stánku Inline Centrum.

Celou akci bude, stejně jako minulý rok, moderovat známý komentátor sportovního zpravodajství Jan Smetana.

A jak probíhal loňský ročník? Dozvíte se v našem shrnutí Inline festival 2017 - report z akce

logo Inline Festival

Inline Festival 2018

Program:

Možnost vyzkoušení a otestování kolečkových bruslí předních světových výrobců zdarma. Potvrzené značky: K2, Powerslide, Roces, Fila, Tempish, Hyper, USD.

 

Testování pennyboardů a koloběžek. Scootshop a prezentace značek CHILLI Scooters, Nokaic a dalších...

Prezentace nových modelů kolečkových bruslí, skateboardů a freestyle koloběžek pro sezónu 2018.

Aggressive skating a freestyle scootering v mini rampěAggressive street zone - ukázky triků v podání předních českých raiderů.

Ukázka freestyle slalomu v podání reprezentantů ČR a českého FSK Teamu.

Exhibice ve freestyle scooteringu v podání legendy Martina Nogola (3x mistr světa ve freestyle scooteringu)

Kurzy inline bruslení. Inlineškola.cz a zkušení trenéři a trenérky k dispozici zdarma.

Prezentace a ukázky jízdy na trekových bruslíchRoller Derby.

 

 

Slevy na inline brusle a bruslařské vybavení. Festivalová sleva 20 % na kolečkové brusle a vybavení.

Dovednostní soutěže a soutěže o ceny.

 

Velká jména:

Martin Nogol - freestyle scootering (2x Mistr světa, několikanásobný Mistr Evropy a mistr ČR), Petr Manďák (legendární český bruslař a držitel několika rychlostních rekordů na bruslích), Tomáš -Brgul- Brandejs (někdejší mistr ČR a reprezentant ČR ve freestyleslalomu) a mnoho dalších skvělých bruslařů.

Petr Manďák - inline brusle, 15 let ježdění exhibic.
Petr Brabec - inline brusle, 17x mistr ČR na U-rampě.
Honza Chalupský - několikanásobný mistr ČR v aggressive bruslení a několikanásobný vicemistr v minirampě.

 

   

Moderátor: Jan Smetana http://www.jan-smetana.cz/

Kdy: 7.4.2018

V kolik: 10:00-18:00

Kde: Praha - OC Galerie Harfa vedle O2 areny

 

Přijďte si užít ojedinělou akci zaměřenou na inline bruslení v unikátních prostorách obchodního domu a užijte si den plný zábavy.

Děkujeme partnerům, bez nichž by to nešlo:

Campingaz K2 Skates CZ

Hejduk sport Powerslide CZ

Sprint Roces CZ

Winner sport Fila CZ

Tempish Olomouc

Inlineskola.cz

Hyperwheels CZ

Scootshop

FSK team CZ

OC Galerie Harfa

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo