Category

K2 Mod 110 2023

Special offers
Mod 110 2023
inline brusle K2K2 zavazováníPohodlné inline brusle K2Pohodlné kolečkové brusle K2Kolečkové brusle K2 Speed LacingRychlé kolečkové brusle K2Maratonské kolečkové brusle K2Rychlé inline brusle K2Komfortní kolečkové brusle K2
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 335.04 EUR
Original price 461.68 EUR, save 126.64 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 0 EUR


Opinion of the Inline Centre

Maratonské brusle K2 Mod 110 se vyznačují zejména vysokou mírou komfortu ve své kategorii. Díky tomu jsou ideální, jak na maratonské a hobby speed závodění, tak na zdolávání dlouhých tratí a sportovní fitness bruslení na inline stezkách.

Product details, description
Price-checking
Discussion 

Velmi rychlé brusle určené na kondiční tréninky, sportovní jízdu a dlouhé tratě. Nový model K2 MOD 110 patří k tomu nejlepšímu, co značka K2 nabízí. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lace umožňujícím rychlé zavázání bruslí jedním zatažením lanka. Kolečka o průměru 110 mm zajistí adrenalinovou rychlost a skvělé tlumení nerovností. Bota s boční výztuhou a oporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy.


Výhody bruslí K2 Mod 110

 • Nepohodlnější maratonské brusle na trhu
 • Utahovací systém SpeedLace zajistí rychlé a komfortní zavazování
 • Bez přezek - tři powerstrapy umožní individuální a dokonalé utažení
 • Nižší Cuff umožňuje lepší techniku a delší odraz
 • Polstrovaní s pamětí přináší vysoký komfort a dokonalé přizpůsobení noze
 • Prodyšné materiály s odvodem potu
 • Dobrá boční opora zároveň plynulá flexe, která umožňuje přirozený náklek
 • Delší rám s dobrou předozadní stabilitou
 • Ložiska od špičkového amerického výrobce Twincam

Bota
Je vyrobena technologií K2 SoftBoot, která maximalizuje pohodlí bruslí. Jednodílná konstrukce přináší nízkou váhu a prodyšné materiály udržují vaše nohy v suchu. Odolný svršek a luxusní polstrování spolu s léty osvědčenou anatomií, která se skvěle přizpůsobí každému tvaru nohy, to je technologie K2 SoftBoot přinášející již dlouhé roky nejvyšší komfort pro bruslařovu nohu.

Zavazování
Je zajištěno rychloutahovacím systémem Speed Lace, který umožní pohodlné, rovnoměrné a spolehlivé utažení nohy v brusli jedním zatažením. Po zatažení se tkanička sama zajistí a k povolení dojde jednoduchým stisknutím samozajišťovacího zámku na jazyku. Horní přezka je na suchý zip a cuff má velmi měkký flex, což umožňuje bruslaři sportovní postoj v předklonu a dlouhý odraz. Nárt je zpevněn klasickým páskem na suchý zip. Tkaničky jsou kryté légou na suchý zip. Videorecenze rychlozavazování K2 Speed Lace.

Rám
K2 MOD 110 Alu 6061 je vyroben z pevného extrudovaného hliníku. Je přemostěn, což zvyšuje jeho tuhost, ta má rozhodující vliv na rychlost jízdy. Rám je frézovaný na CNC stroji a je vyroben z pevné slitiny hliníku 6061, díky čemuž má nízkou váhu. Rám je šroubovaný s možností nastavení pozice nebo jeho výměny. 

Kolečka
K2 o průměru 110 mm jsou určena pro vyznavače rychlejší jízdy, běžně se používají i na závodní bruslení, navíc výborně tlumí nerovnosti. Tvrdost koleček 85A je běžně používaná u sportovních bruslí, nabízí dobrý poměr rychlosti a přilnavosti. 

Ložiska
K2 ILQ 9 Pro od výrobce Twincam se řadí mezi nejlepší ložiska, jaká se pro inline vyrábí. Nejvýkonnější ložiska technologie TK GEL 6ball s nylonovou klecí a jednostranným gumovým zapouzdřením. Tichý chod zajišťuje gelové mazání. Ložiska jsou z vnitřní strany otevřená pro snazší čištění a domazání. Z vnější strany je gumová protiprachová krytka.


Videa a návody

 


Tabulka velikostí

K2 Tabulka velikostí - inline brusle


Poradna

 


Výhody a benefity

 • Diagnostika klenby zdarma 
 • Jsme autorizovaná prodejna značky K2
 • Zázemí specializovaných kamenných prodejen
 • Odborné poradenství - tým zkušených bruslařů a instruktorů
 • Test centrum na Ladronce
Product details
Wheel size110 mm
Wheel hardness85 A
BearingsILQ 9 Pro
Chassis material Hliníkový rám
Konstrukce botySoft boot
Počet koleček4
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Mod 110 2023
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password