Category

K2 Alexis 90 Boa 2024

Sleva
Alexis 90 Boa 2024
Tabulka velikostí dámských bruslí K2Dámské inline brusle K2Dámské kolečkové brusle K2 Boa utahováníK2 zavazováníDámské inline brusle K2 Boa utahováníPohodlné dámské inline brusle K2Pohodlné kolečkové brusle K2Fitness dámské inline brusle K2Pohodlné dámské kolečkové brusle K2Dámské fitness inline brusle K2
Availability:In stock
Guarantee (months):24 měsíců
Producer / Brand:K2
Size:
Price including VAT: 224.55 EUR
Original price 284.1 EUR, save 59.55 EUR
pár
Compare
Compare
Free delivery for order over 0 EUR


Opinion of the Inline Centre

Modely K2 Alexis jsou dlouhodobě asi nejprodávanější dámské kolečkové brusle. Je tomu tak díky mnoha lety prověřenému pohodlí, ideálnímu tvaru boty a vysokým tvarovacím schopnostem, tyto brusle sednou a perfektně obepnou nohu opravdu každému. Alexis 90 Boa jsou nejrychlejším modelem z této řady a díky utahovacímu kolečku Boa také nejkomfortnějším. Náš tip, pokud chcete spolehlivou, pohodlnou a rychlou fitness brusli.

Product details, description
Price-checking
Discussion 

Dámské kolečkové brusle K2 Alexis 90 Boa jsou ideální model pro pokročilejší bruslařky vyžadující stabilní, obratnou a pohodlnou brusli. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem Boa umožňujícím rychlé utažení bruslí otáčením kolečka a stahováním lanka, které je použito namísto tkaničky. Alexis 90 Boa jsou osazeny lehkým a pevným hliníkovým rámem s kolečky o průměru 90mm. Bota s boční výztuhou a podporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy.


Výhody bruslí K2 Alexis 90 Boa

 • Nejprodávanější dámské brusle za posledních 20 let
 • Utahování Boa přináší nepřekonatelný komfort a rychlost při nazouvání a vyzouvání
 • Bohaté polstrovaní s pamětí zajistí vysoký komfort a dokonalé přizpůsobení noze
 • Prodyšné materiály s odvodem potu
 • Dobrá boční opora zároveň plynulá flexe, která umožňuje přirozený náklek
 • Ložiska od špičkového amerického výrobce Twincam

Bota
Konstrukce skeletu Stability Plus Cuff nabízí dokonalou oporu a 100% bezpečnost. Bota je vyrobena technologií K2 SoftBoot, která maximalizuje pohodlí bruslí. Jednodílná konstrukce přináší nízkou váhu a prodyšné materiály udržují vaše nohy v suchu. Odolný svršek a luxusní polstrování spolu s léty osvědčenou anatomií, která se skvěle přizpůsobí každému tvaru nohy, to je technologie K2 SoftBoot přinášející již dlouhé roky nejvyšší komfort pro bruslařovu nohu.

Zavazování
Je zajištěno rychloutahovacím systémem Boanylonovým lankem. Otáčením kolečka se navíjí lanko procházející celou bruslí, čímž dochází k rovnoměrnému a spolehlivému utažení nohy v brusli.

Rám
Lehký hliníkový rám K2 D.C. Aluminium je vyroben z pevné slitiny hliníku zajištující nízkou váhu a vysokou tuhost pro jedinečné jízdní vlastnosti.

Kolečka
K2 o průměru 90 mm jsou určena pro vyznavačky rychlejší jízdy. S tvrdostí 83A patří ve své kategorii ke středně tvrdým, což zajistí dobré tlumení nerovností, přilnavost a rychlost společně s dlouhou životností.

Ložiska
K2 ILQ 7 od výrobce Twincam jsou absolutní špičkou mezi oboustranně uzavřenými ložisky. Vysoce kvalitní inline ložiska s ocelovou klecí a oboustranným ocelovým zapouzdřením. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají klasické protiprachové krytky zajištěné C pojistkou s možností demontáže. 


Videa a návody

 


Tabulka velikostí

K2 Tabulka velikostí - dámské inline brusle


Poradna

  


Výhody a benefity

 • Diagnostika klenby zdarma 
 • Jsme autorizovaná prodejna značky K2
 • Zázemí specializovaných kamenných prodejen
 • Odborné poradenství - tým zkušených bruslařů a instruktorů
 • Test centrum na Ladronce
Product details
Wheel size90 mm
Wheel hardness83 A
BearingsILQ 7
Chassis material Hliníkový rám
Konstrukce botySoft boot
Počet koleček4
Notify when prices is below
EUR incl. VAT
Notify every price change
Notify when product is available
Enter email to recieve notification:
No posts added

Ask a question
Name
Email
Message
K K2 Alexis 90 Boa 2024
Customers also bought
Discounts and speciall offers by email
Hot discounts; Special offers to your email box
User control panel
Username
Password