< Zpět k výpisu

Bruslilo celé Česko. Vy taky?

Vracíme se ještě k akci "Bruslí celé Česko", která proběhla před čtrnácti dny naráz na několika místech v republice. Jako fandové a specialisté na inline brusle máme tyhle akce rádi, protože díky nim máme možnost se s vámi potkat a prohodit alespoň pár slov. Zaslouží si to trochu probrat.

   Soutěžit mohli dospělí i děti…

Inline Centrum nemohlo chybět                                                                                            Soutěžit mohli dospělí i děti

 

Pro ty z vás, kteří jste dorazit nemohli: Možná jste strávili příjemný den jinde a budiž vám to z celého srdce přáno, ale tohle byla akce, která se zase tak moc často neděje. Kdy jindy svoje brusle zase takhle parádně proženete? Příště přijďte klidně i s rodinou a dětmi.

V Praze byl totiž program přizpůsobený v zásadě hlavně dětem. Akce proběhla za fantastického počasí v malešickém parku na Praze 10. Jedny závody o věcné ceny se konaly dopoledne, druhé odpoledne. Byly rozumně rozděleny na jednotlivce a štafety, právě aby mohly závodit jak pouze děti, tak i děti s rodiči. Pro děti byla hodně zábavná závodní překážková dráha. A pokud se těm nejmenším nechtělo bruslit, šlo je odložit na skákací hrad, kde se mohli vyřádit dle libosti.

Velkou atrakcí tohoto parku, ať už pro inlinetalent, scootristy nebo skateboardisty, je zvlněný pruh chodníku (bowl) tvořící okruh v horní části parku. Tento okruh je plný terénních nerovností (velbloudů) s různou prudkostí radiusů a s různým pocitem „hrbů“ - děti z tohoto zábavného pásu nešlo odtrhnout, a popravdě ani nám se nechtělo pryč… 

Celý den se zde pořádalo testování bruslí a my z Inline Centra jsme jako odborníci na kolečkové brusle poskytovali veškeré poradenství, servis zdarma a prodej kompletního sortimentu za speciální akční ceny. Testovali jsme hlavně brusle italské legendy Roces, která přivezla kompletní letošní kolekci včetně quad bruslí, ale pořadatel zajistil i testování značky Powerslide.

Pro vás, kteří jste dorazili: Jak se vám akce líbila? Jak jste byli spokojeni s námi? Co bychom podle vás mohli na příštím ročníku ještě vylepšit nebo co dalšího nabídnout? Pište, pište, pište… na naši e-mailovou adresu info@inline-centrum.cz nebo na náš Facebook  https://www.facebook.com/inlinecentrum/ nebo sem do diskuze pod článkem.  Dáme to přes rok do kupy.

Mějte se fajn a zajděte k nám do prodejny v obchodním centru DBK nebo do půjčovny na Ladronce, ať se vidíme dřív než zase za rok.

 

 Zatímco my jsme poskytovali poradenství 

 My z Inline Centrum jsme poskytovali poradenství

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo