< Zpět k výpisu

Testování bruslí 2018 - K2 Inline Day 2018, Powerslide Day a Roces Day

Máme pro vás skvělou zprávu! Na září jsme pro vás připravili hned několik testovacích akcí, které nadchnou všechny milovníky kolečkového bruslení. Testovací maraton začíná 15.9.2018 LadronkaFestem, během kterého bude možnost otestovat zdarma inline brusle značky Roces. Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás i testování bruslí Powerslide s nejširší nabídkou tříkolečkových bruslí. Vše zakončí druhý ročník akce Inline Day 2018, na které představí poprvé v Česku své nové modely bruslí pro nadcházející sezónu značka K2. Na akcích bude také InlineŠkola s trenéry zdarma a zajímavá bude také prodejní výstava zdravých lahviček Hydratace bez legrace. Výše zmíněné akce se konají na pražské Ladronce, kde je jedinečná možnost brusle vyzkoušet na oblíbeném bruslařském okruhu. Přijďte si s námi zabruslit a zdarma otestovat letošní modely! A na co se tedy můžete těšit? Testovaní inline bruslí

 

  • 15.9.2018 Roces Day 2018 - testování bruslí a představení nové kolekce 2019

             InlineŠkola a její instruktoři zdarma 

             Hydratace bez legrace - prodejní výstava zdravých lahviček Nalgene aj.

             Praha - Ladronka

  • 16.9.2018 Powerslide Day 2018 - testování bruslí a představení nové kolekce 2019

             InlineŠkola a její instruktoři zdarma 

             Hydratace bez legrace - prodejní výstava zdravých lahviček Nalgene aj.

             Praha - Ladronka

  • 29.9.2018 Habrova Street - testování bruslí Roces a představení nové kolekce 2019.

            Exhibice předních českých jezdců v U-rampě. Sportovní doprovodný program. 

             InlineŠkola a její instruktoři zdarma.

             Multifunkční hřiště Habrová, ul. Habrová, Praha 3

  • 30.9.2018 Inline Day 2018 - testování bruslí a představení nové kolekce 2019    InlineŠkola a její instruktoři zdarma. 

             Hydratace bez legrace - prodejní výstava zdravých lahviček Nalgene aj.

             Praha - Ladronka         

 

Roces Day 2018

V sobotu 15.9.2018 na pražské Ladronce pořádáme před naší prodejnou a půjčovnou testování bruslí značky Roces. Italská značka, která patří k nejstarším výrobcům kolečkových bruslí vůbec. Své jméno si získala již na začátku 90. let, kdy soupeřila spolu se značkami K2 a Rollerblade o výsostné postavení na trhu. I dnes nabízí Roces široké spektrum bruslí, které si můžete zdarma prohlédnout a hlavně vyzkoušet na akci Roces Day 2018. 

Zároveň budete mít možnost dozvědět se něco připravovaných novinkách na další sezónu. Během testování bude k dispozici i stánek InlineŠkoly, ve kterém se můžete instruktorů ptát na všechny dotazy týkající se bruslení. Instruktoři budou celý den k dispozici zdarma. Můžete se tak těšit na ukázky techniky či různé hry.

Těšit se můžete také na prodejní výstavu zdravých lahviček a bidonů. Hydratace bez legrace 2018 bude součástí programu a kromě informací o kvalitních značkových lahvích bude možnost vystavený sortiment i přímo zakoupit za výstavní ceny.

 

Powerslide Day 2018

Seznam testovacích bruslí Powerslide ve formátu xls

Hned na druhý den, neděli 16.9.2018, chystáme letos dlouho očekávané testování inline bruslí Powerslide. Testovací akce Powerslide patří k Powerslide Trinitynejoblíběnějším hlavně díky širokému spektru originálních modelů, díky kterému si přijdou na své i náročnější bruslaři. Kolečkové brusle Powerslide budete mít možnost vyzkoušet v praxi samozřejmě zdarma. Jedna z mála možností vyzkoušet moderní a čím dál oblíbenější tříkolečkové brusle nebo sportovní modely s velkými kolečky. Na své si samozřejmě přijdou i děti. Zároveň bude možné dozvědět se podrobnosti o připravovaných novinkách pro rok 2019.

Během testování bude k dispozici i stánek InlineŠkoly, ve kterém se můžete instruktorů ptát na všechny dotazy týkající se bruslení. Instruktoři budou celý den k dispozici zdarma. Můžete se tak těšit na ukázky techniky či různé hry.

Opět se můžete těšit na prodejní výstavu zdravých lahviček a bidonů. Hydratace bez legrace 2018 bude součástí programu a kromě informací o kvalitních značkových lahvích bude možnost vystavený sortiment i přímo zakoupit za výstavní ceny.

 

 

Habrova Street

V sobotu 29.9.2018 bude další šance otestovat zdarma inline brusle. Tentokrát však nikoliv na Ladronce, ale na akci s názvem Habrova Street na pražském Jarově. Sportovní odpoledne pro děti a dospělé, jejíž součástí bude mimo jiné i parádní exhibice v U-rampě, na které se představí přední čeští jezdci. Na místě bude možné si prohlédnout a otestovat brusle Roces a shlédnout novinky pro rok 2019. Během testování bude k dispozici i stánek InlineŠkoly, ve kterém se můžete instruktorů ptát na všechny dotazy týkající se bruslení. Instruktoři budou celý den k dispozici zdarma. Můžete se tak těšit na ukázky techniky či různé hry.

 

Inline Day 2018

Jednoznačně nejočekávanější akce je připravena na neděli 30.9.2018. Na pražské Ladronce budete mít jedinečnou příležitost poprvé v České republice naživo spatřit nové modely kolečkových bruslí K2 pro sezónu 2019. Americký gigant přiveze i nové modely, které vzbudily poprask hlavně díky novým designům a specifickém patentu řady K2 Vo2 S. Neotřelý look je dán novým rámem, který drží kolečka pouze z jedné strany. Jaký vliv má tento patent na jízdní vlatnosti inline bruslí K2 se můžete dozvědět na akci Inline Day 2018.

Během testování bude k dispozici i stánek InlineŠkoly (www.inlineskola.cz), ve kterém se můžete instruktorů ptát na všechny dotazy týkající se bruslení. Instruktoři budou celý den k dispozici zdarma. Můžete se tak těšit na ukázky techniky či různé hry.

Zdravý pitný režim je při sportu velmi důležitý, takže Vám potřetí přivážíme prodejní výstavu zdravých lahviček a bidonů. Hydratace bez legrace 2018 bude součástí programu a kromě informací o kvalitních značkových lahvích bude možnost vystavený sortiment i přímo zakoupit za výstavní ceny.

K2 Vo2-S 100 X Pro W S K2 Vo2-100 S Pro M K2 Vo2-S 90 Pro W

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo