< Zpět k výpisu

Test bruslí Tempish 2016

Pozor, Pozor! V pořadí již čtvrtý test bruslí pro sezónu 2016 je za dveřmi. V sobotu 4.6.2016 má svátek Dalibor a taky se na vyhlášené modřanské cyklostezce Podolí-Zbraslav koná další test. Tentokrát budou k dispozici (nejen) speed brusle značky Tempish, kdo si chce vyzkoušet jízdu na profesionálních závodních bruslí, nechť se dostaví a brusle vyzkouší. Samozřejmě jako vždy myslíme i na naše malé kamarády, k dispozici proto budou dětské nastavitelné brusle Tempish F 21. No a co kluci a holky, kteří rádi volnější styl jízdy, jasně! Freestyle ve světě získává čím dal větší popularitu a brusle Black Ice jsou skvělým tuzemským reprezentantem této bruslařské sekce. A to ještě není vše, nejpopulárnější jsou brusle na rekreační fitness bruslení a ani ty nebudou chybět, model Fitness Five bude jistě důstojným zástupcem.

Zdá se Vám to málo. Nevadí, tentokrát si přijdou na své i milovníci freestyle koloběžek, protože budou připraveny k otestování i freestyle koloběžky Tempish Gang a horká novinka a top produkt, freestyle koloběžka Tempish Crew.

A pozor. Velký pozor. Obliba plastových skateboardů tvaru Penny stále stoupá a proto jsme připravili k vyzkoušení plastové skateboardy Tempish Buffy. A komu to nestačí nechť si longboard vypůjčí.

Sečteno a podtrženo, další sportvní odpoledne se blíží a fanoušci koleček budou jistě u toho. My u toho budem samozřejmě taky, náš zelený stánek už znáte, tak se zastavte, radi se tam s vámi potkáme.

Kde : Freestyle Park Modřany, stánek před lodí s naší půjčovnou Inline Centrum a restaurací Port 69.

Kdy: 4.6.2016

v kolik: 10:00-16:00

Obsluhující personál: tradiční trio v černých tričkách

 

Hledejte zelený stánek s kupou bruslí, skateboardů a koloběžek.

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo