< Zpět k výpisu

Test bruslí Fila 2016

Po testu in-line bruslí K2 a Powerslide chystáme na 28.5.2016 testování další věhlasné světové in-line značky. Italská Fila patří k tradičním výrobcům bruslí, který přinesl za dobu své existence několik patentů a patří k největším výrobcům bruslí na světě vůbec.

 

Můžete se těšit jak na klasické fitnes modely na 84 mm a 90 mm kolech, tak i na chuťovky, které běžně nevyzkoušíte. Za zmínku určitě stojí bruse Fila NRK green, luxusní freeskate brusle určená na čistokrevný freeride, pro sezónu 2016 v paradním zeleném designu. V Itálii asi letos zelená frčí, protože do stejné barvy jsou doladěny i futuristicky vyhlížející brusle z řady air flow, které jsou výrazně síťované a díky tomu i skvěle odvětrané. My se ale nejvíce těšíme na model Ghibli, novinka na 3 kolech nás po otestování tříkolečkových PS hodně zajímá a už se nemůžeme dočkat, až je s vámi otestujeme na Ladronce.

 

Na své si přijdou i děti, k dispozici budou dětské nastavitené brusle Fila z řady x-one. Chrániče bude možné zapůjčit na naší půjčovně, která bude standardně v provozu.

 

Akce začíná od 10:00 a bude trvat cca do 18:00, v případě pěkného počasí a zájmu bruslařů i déle. K dispozici bude jako vždy náš zelený stánek Inline Centrum a personál, který Vám rád oodpoví na jakékoliv otázky, týkající se servisu a bruslení.

Kdy: 28.5.2016

Kde: Ladronka

V kolik: 10:00-18:00

Fila Ghibli Air FlowX-One  

 

 

 

 

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo