< Zpět k výpisu

Technologie inline bruslí Fila

Málokterý výrobce bruslí se může pochlubit tak dlouhou tradicí jako tato značka. Sportovní oděvy a vybavení totiž vyrábí již přes sto let. Bratři Filové začínali v podhůří Alp jako výrobci látek a tkanin, a tato tradice je znát také u některých technologických vylepšení, kterými tento výrobce zdokonaluje své modely bruslí.

  • Softwear
  • Kolečka 4x 100 mm
  • Dual Density
  • Systém Quick lace
  • Systém Verso

Technologie Softwear

Pokud chcete brusle ještě pohodlnější, pak je ideální spojení technologií Fila Air Flow a SoftWear™. Máte někdy z bruslení nohy otlačené, zejména na nártech? Právě tohle technologie SoftWear™ řeší. Bota brusle je totiž vyrobena z jednoho kusu, takže u ní nedochází k překryvu mezi pohyblivou horní částí a pevnou spodní částí. Bota je velmi měkká, lehká a dokonce pohotověji přenáší energii. A nejspíš nejen dámy zaujme, že je taky velmi elegantní – je totiž oproti ostatním botám štíhlejší.


Kolečka 100 mm

Na tenhle svůj vynález jsou u výrobce FILA tak hrdí, že si ho nechali patentovat. Na jejich 100mm kolečkách můžete díky speciálnímu rámu a uchycení jezdit ve stejné výšce nad zemí jako u předchozích 84mm koleček. Přechodem na vyšší kolečka se vám tedy nijak nezvýší těžiště a nenamáháte si více kotníky. Získáte rychlost a neztratíte nic na stabilitě. Fajn!

 


Dual Density

Dual Density Footbed je exkluzivní tvarovaná stélka vyrobená z jemné pěnové hmoty, vyztužená pomocí technologie EVA a polstrovaná sametem. Pata do ní pohodlně zapadne a je příjemně zpevněná, což zlepší i váš výkon na bruslích. Není to žádný zbytečný výmysl – DDF mívá i bezpečnostní pracovní obuv a na některá průmyslová pracoviště vás bez ní nepustí. U bruslí zlepšuje hlavně manévrovatelnost a stabilitu. Její další výhodou je, že zvyšuje životnost boty.

Fila Dual Density


Systém Quick lace

Praktické šněrování v kombinaci s technologií Power Strap botu jednoduše a pevně zaváže. Ideální pro děti, ale je funkční a pohodlné i pro dospělé bruslaře.


Systém Verso

Přechod na brusle se třemi kolečky. I u Fily si můžete naplno užít tříkolečkové brusle, které mají dříve nevídaný poměr rychlosti a ovladatelnosti. O tříkolečkových bruslích se více dozvíte v článku Revoluce v bruslení nastala! Tříkolečkové brusle jsou tu.

Fila Nrk Verso

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo