< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí K2 2016 Ladronka

                     

Minulý víkend v neděli 17.4.2016 se uskutečnil v městské části Praha 6 ve volnočasovém areálu Ladronka test kolečkových bruslí K2 pro veřejnost zdarma. Rozsáhlá půjčovna K2 skates s více jak 100Test bruslí K2 páry kolečkových bruslí nové modelové řady 2016 přijela až z Německa. K dispozici na zapůjčení byly jak fitness pánské a dámské modely, tak dětské roztahovací modely, a nechyběly ani freeridové modely na svižnou jízdu po městě. Počasí bylo více než jarně-aprílové a lehké dešťové přeháňky střídal mírný studený vítr, který mokrý asfalt na stezkách okamžitě vysušoval. Dala se vyzkoušet jak jízda na lehce kluzkém povrchu s nejistým odrazem, tak i kvalitní rychlejší jízda na suchém. Celkový počet testuchtivých bruslařů se vyšplhal až na číslovku 110. Mezi testery byli jak nadšení bruslaři (nejdelší cestu k nám na K2 test vážili lidé až z dalekého Frýdku - Místku), tak i náhodní kolemjdoucí chodci a kolemjedoucí cyklisti, kteří neváhali vyměnit na chvíli svůj bicykl za sportovní náčiní s více kolečky. Nejvíce testovacím modelem byla brusle K2 VO2 100 X PRO pro pány a K2 VO2 90 BOA pro dámy, dále zdařilý freeride model K2 UPTOWN s fosforeskujícími prvky.


Kromě pojízdné půjčovny K2 byl na místě náš stánek INLINE CENTRUM, kde bylo možné zakoupit jednotlivé modely K2 bruslí z nové kolekce 2016 s 15 % slevou, hromadu náhradních dílů jako kolečka, ložiska, a jiné, nebo si zapůjčit luxusní švýcarské koloběžky značky MICRO, případně terénní brusle Nordic s nafukovacími kolečky. Samozřejmostí bylo rozdávání letáčků s 10 % slevou při nákupu bruslí K2 v naší kamenné prodejně INLINE CENTRUM sídlící na stanici metra Budějovická v obchodním centru DBK.


Celým dnem nás hudebně provázelo rádio Kiss s hrajícím jeepem a ochotné Kisspatrolky rozdávaly balónky a oplatky Manner. Nechyběl ani bohatý doprovodný program, ve kterém jste mohli využít služeb profesionálních instruktorů z Inline Školy a nechat si poradit jak v začátcích bruslení, tak i pro pokročilou jízdu, nebo se zeptat či rovnou zajezdit si freestyle slalom s dvojnásobným Mistrem ČR Tomášem “Brgul” Brandejsem.

Další testovací akce pro vás připravujeme. Bližší informace najdete v naší sekci otestuj zboží a našem facebooku.

Tomáš Brandejs

 

 Test bruslí K2 

 Kisspatrolky 

Brusle K2 Vo2 Dětské brusle K2 

  

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo