< Zpět k výpisu

Report - Test bruslí Fila 2016

Poslední květnovou sobotu 28.5.2016 proběhl na Ladronce test in-line bruslí Fila. Na vyzkoušení bylo víc jak 40 nových párů bruslí z kolekce 2016. Stánek Inline Centrum byl postavený, jako vždy, v centru okruhu Ladronky, přímo před naší půjčovnou bruslí a už od prvních minut se okolo něho scházeli zvědavci.

Sobotní testování bylo třetí v pořadí letošních testovacích akcí pro širokou veřejnost, a na potřetí nám konečně vyšlo počasí, což se projevilo i na počtu půjčených bruslí a počtu zájemců. Ve stánku byly k dispozici skutečně zajímavé modely z aktuální kolekce a vybrat si mohl téměř každý. Velmi žádané byly modely z řady Air Flow 2016, které na první pohled zaujaly perfektním odvětráním, navíc díky 84 mm velkým kolečkům mohli tento model otestovat jak zkušenější bruslaři, tak i začátečníci, kteří o koupi bruslí zatím jen uvažují. Děti s chutí vyzkoušeli dětské nastavitelné brusle z řady Fila X-one, některé poctivě rozjížděli a zkoušeli jízdní vlastnosti nového modelu, jiné stáli na bruslích poprvé.

U dospělých a zkušenějších bruslařů vzbudil velký zájem tříkolečkový model Fila Ghibli na 3x 110 mm velkých kolečkách. Tříkolečkový model chtěli, kvůli vzrůstající popularitě tříkolečkových bruslí ve světě sportovního a závodního bruslení, vyzkoušet především pokročilejší bruslaři zvyklí na větší kolečka a nebo nízkou rychlost bruslí, ale našli se i odvážlivci mezi začátečníkami. Stejně tak modely Lithium LX na 90 mm kolečkách, byly pro bruslaře, kteří přemýšlejí o nových a rychlejších fitness bruslích, velkou výzvou. Většina bruslařů byla z rychlejších 90 mm koleček nadšená a určite mají o čem premýšlet. V nemalém počtu se sešla také skupinka freeskate bruslařů, kteří mohli otestovat free model FILA NRK. Modely značky Fila jsme, samozřejmě opět s chutí, vyzkoušeli i my, protože osobní zkušenost je to nejlepší, co můžeme našim zákazníkům odevzdat.

Okolo 17té hodiny testování ukončila silná průtrž mračen, i tak jsme stihli vypůjčit brusle víc jak 60ti zájemcům a drtivá většina bruslařů byla s bruslemi velmi spokojená. 

 

Velice děkujeme zastoupení Fily pro ČR za půjčení bruslí, všem zájemcům a trpělivým bruslařům, kteří si počkali na půjčení, i když jsme zrovna měli plné ruce práce a opět se těšíme na další, tento rok už 4. testování bruslí pro veřejnost. Tentokrát se můžete tešit na test bruslí Tempish a pozor, budou k dispozici i závodní a freestylové modely, takže fanoušci bruslení se mohou opět těšit na zajímavý test. Test se tentokrát stahuje na cyklostezku do Modřan před naší druhou půjčovnu, která se nachází na lodi ve Freestyle Parku Modřany.

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo