< Zpět k výpisu

Powerslide day 2019 - testování bruslí Powerslide

Ke konci června 2019 jsme pro vás připravili testování bruslí Powerslide. Součástí akce byl i velký dětský den Pražských služeb. Davy lidí přišly na tradiční dětský den a testování bruslí s velmi širokou nabídkou aktuálních modelů bruslí německé značky Powerslide.

 Inline Centrum kolečkové brusle Powerslide Praha Inline centrum inline brusle Powerslide Day

Inline Centrum zaštítilo i vystoupení jezdců na U-rampě a k vidění bylo velké množství vysokých poletů i salt nejen na kolečkových bruslích. Video z exhibičního vystoupení i celého dne je součástí článku a krásně dokresluje výbornou atmosféru i přes krátký déšť, který se přehnal časného odpoledne. Ladronka byla zaplněna především rodinami s dětmi, ale i lidmi, kteří přišli přímo na testovací den Powerslide day 2019, protože si mohli zdarma přímo na stezce vyzkoušet široké spektrum inline bruslí. Včetně těch s ultra rychlými kolečky o průměru 125 mm, a díky tomu i zjistit, jaký model bruslí a jak velká kolečka jim vyhovují. Malé děti si vyzkoušely, jaké to je, stát poprvé na kolečkových bruslích a vyškolení instruktoři z www.inlineskola.cz se jim věnovali zdarma po celou dobu akce.

Akce Powerslide Day 2019 byla spojena s akcí Pražské služby dětem, která je vždy 3. týden v červnu a na Ladronce je již po šesté. Nejrůznější skákací hrady, řízení aut, trampolíny, ježdění na ponících, výtvarné dílny a mnoho dalších, pro děti velmi lákavých atrakcí, bylo součástí testovacího dne Inline Centra. Jako hlavní host vystoupil dětmi oblíbený Michal Nesvadba. Během dne slouží U-rampa nejen profesionálům k předvádění náročných triků, ale i těm nejmenším, kterým posloužila mimo exhibice jako skvělá skluzavka. K vidění byla kormě inline exhibice v podání Petra Manďáka i výborná show na biketrialu, včetně přeskakování dětí, a protože zrovna na exhibici pršelo, nastoupili jsme na pódium a tam ukázali stabilizační triky a vše co se dá na kole, bruslích a koloběžce dělat na rovině. Ukázky byly zakončeny breakdancovou školičkou.

Inline centrum test bruslí  Kolečkové brusle Powerslide Swell připraveny na testování

Inline Centrum a Powerslide nabídli jedinečnou možnost vyzkoušet jízdní vlastnosti dnes tolik oblíbených tříkolečkových bruslí. Díky tomu bylo možné vyzkoušet nejen to, jak dobře sedí bota konkrétního modelu, ale i vhodnou velikost koleček od 100 mm až po 125 mm. K otestování byl připravena i velmi oblíbená řada Swell, která patří k nejoblíbenějším kondičním inline bruslím na světě.

 Inline brusle Powerslide Inline Centrum Praha Inline brusle Powerslide prodejna Praha

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na vás při dalších testovacích akcích, tentokrát 8. září na K2 Inline Day 2019 na Ladronce a 14. září na Ladronka festu 2019 při testování bruslí značky Roces.

Kurzy inline bruslení a prodej bruslí Inline Centrum Praha Powerslide test bruslí Inline Centrum 2019 Stánek specializované prodejny na inline brusle Praha

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo