Kategorie
HOMEPůjčovnaOrlando III blue-lime - PŮJČOVNA

ROCES Orlando III blue-lime - PŮJČOVNA

Orlando III blue-lime - PŮJČOVNA
kvalitní inline brusle pro děti
Dostupnost:V půčovně
Záruka (měsíců):
Výrobce / Značka:ROCES
Velikost:
Toto zboží nelze objednat
Cena s DPH: 2 399 Kč
pár
Doprava zdarma při nákupu nad 4000.00 Kč


Názor Inline Centra

3. místo na Inline Festivalu 2018 v kategorii Fitness.

O všech vítězích se můžete dočíst v článku Nejlepší brusle roku 2018 - vítězové testu

Popis, parametry
Diskuse 

  Jak vybrat inline brusle?                 Jak vybrat kolečka?

     Diagnostika klenby zdarma.            Jak vybrat ložiska?             

 

Roces Orlando III jsou velmi kvalitní dětské kolečkové brusle. Prodyšná pevná bota zaručuje maximální podporu a díky tomu jsou ideální i pro úplné začátečníky. Brusle mají paměťové přezky, které jednou nastavíte a pak už pouze zapínáte bez nutnosti nastavovat míru stažení. Žádné tkaničky! Snadné a rychlé nazouvání a vyzouvání. Samozřejmostí je nastavitelná velikost pro delší životnost. Tento model je jako jediný na světě vyráběn již od velikosti 25!

Roces - botaBota    

  • HQ Polypropylene - Lehký a pevný plastový skelet poskytuje maximální míru opory a je tedy vhodný i pro začínající bruslaře.
  • Nastavitelný pro 4 velikosti
  • AV Design (Adjustable&Ventilated) with Kid Fitting - kvalitní PU pěna, odvětraná, vyvinuta přímo pro dětský tvar nohy.  

Roces zapínáníZapínání    

  • Memory buckles - 2 paměťové přezky, které jednou nastavíte a pak už pouze zapínáte, bez nutnosti nastavovat míru stažení. Žádné tkaničky!

 

Roces rámRám

  • Unitech - Kompozitový rám - lehký a pohodlný - určený spíše pro začátečníky, lehčí bruslaře a bruslařky nebo děti. U silovějších bruslařů se doporučuje spíše hliník a magnesium. Lze osadit kolečky o velikosti 72mmAluminium spacers

Roces kolečkaKolečka

  • Kolečka Roces 72mm/80A s nízkým valivým odporem pro dokonalý požitek z jízdy. Kvalitní polyuretanové složení přispívá k dlouhé životnosti a tlumí vibrace.
  • ve velikosti 25-29 kolečka o průměru 64mm

Ložiska

  • Ložiska Roces Abec 3 mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání

Tabulka velikostí Roces

Příběh značky Roces začal v roce 1952 v celosvětově známé obuvnické oblasti Montebelluna, v městečku 50 kilometrů od Benátek. Ottorino a Lina Cavasin tu založili společnost, která zpočátku vyráběla koženou turistickou a lyžařskou obuv v duchu tradičního řemesla. V sedmdesátých letech společnost vyvíjí novou řadu lyžařských a turistických bot, kde již využívá evoluční řešení spočívající v použití plastových hmot ve sportovních technologiích. První kompozitové zimní brusle na světě byly představeny v roce 1978 a znamenalo to revoluci, neboť se jednalo o první plastovou brusli pro rekreační bruslení. O tři roky později, v roce 1981, Roces vyvíjí zcela první inline brusle s názvem PRO, vnější část těchto bruslí se vyrábí dodnes. Teprve v roce 1991, na sportovním veletrhu v Las Vegas, byla pod názvem Roces prezentovánaROCES Spirit&Soul of skating kompletní řada kolečkových bruslí pro mezinárodní trh. V roce 1994 pak přicházejí první nastavitelné inline brusle pro děti. Bylo to tehdy velké překvapení, neboť jen málokdo věděl, že Roces navrhl a vyrobil první inline brusle.

Parametry výrobku
Velikost koleček54 | 60 | 70 mm
Tvrdost koleček80 A
LožiskaABEC 3
Materiál rámu HQ Polypropylen
Systém zapínání2x Přezka
Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo