< Zpět k výpisu

Nové brusle Rollerblade Macroblade 84 Boa - inovace v zavazování u značky Rolleblade

Pro rok 2023 přichází nový model bruslí Rollerblade Macroblade 84. Hlavní inovací je nový systém zavazování, který do té doby byl pouze u značky K2. Jedná se o BOA® Fit Systém, což je rychloupínací kolečko, které má značka Rollerblade na vnější straně brusle. S novým systém se změnila také konstrukce modelu Macroblade 84.

Zavazování Boa

Brusle Macroblade 84 BOA® kombinují řemeslnou zručnost firmy Rollerblade s výkonem, pohodlím a kvalitní podporou. Vyšší botička umožňuje zvýšit stabilitu pro lepší kontrolu rovnováhy. Vnitřní botička(liner) je vysoce komfortní s pohodlným polstrováním v oblasti jazyka a kotníků, které poskytují pohodlí podobné jako v ponožkách.

Letos přichází Rollerblade s novinkou v podobě zavazování BOA® Fit System. Toto zavazování poskytuje rychlé a snadné zapínání pomocí kolečka na vnější straně boty. Je navrženo tak, aby po utažení brusle nabídly dobrou odezvu a kontrolu. Zároveň zlepšuje držení paty na místě.

A jak to funguje? Jednoduše zatlačte na kolečko BOA, abyste jej zacvakli a umožnili tak zapínání. Otáčejte jej k požadovanému utažení bruslí. Měli byste vidět a cítit, jak se svršek pevně a bez námahy obepíná kolem nohou. Pro uvolnění, přizpůsobení nebo sejmutí bruslí jednoduše vytáhněte kolečko nahoru. Ve spojení s velmi pohodlnou botičkou vám tak brusle umožní snadné a pohodlné bruslení po celý den.

Footboard Sizer

Další novinkou bruslí Rollerblade pro rok 2023 je Footboard Sizer, který nabízí dvě velikosti v jedné brusli. Umožňuje bruslařům vložit Footboard (specilní stélka pod vložky bruslí, tím se vytvoří přiléhavější, výkonnější střih a zároveň se brusle velikostně zmenší). Druhou možností je Footboard Sizer vyjmout, tím se vytvoří v brusli více prostoru, a brusle se tak zvětší.

Hliníkové rámy Twinblade

Konstrukce hliníkového rámu TWINBLADE díky propracované konstrukce zaručuje posazení brusl nízko k zemi. Tím zlepšuje nejenom výkonost, ale umožnuje i lepší přenos energie a síly do odrazu. Zároveň se jedná o velice pevný a odolný rám.

Kolečka ROLLERBLADE PERFORMANCE WHEELS a ložiska SG7

Kolečka o velikosti 84 mm a tvrdosti 84 A dokonale kombinují rychlost, přilnavost a tlumení vibrací. Ložiska SG7 umožňují svižnou jízdy.

Kolečkové brusle Rollerblade Macroblade 84 BOA® představuje ideální upgrade, pokud chcete přejít na novější moderní brusle nebo i brusle vhodné na začátek s vysoce kvalitními komponenty a vylepšenými možnostmi oproti starším modelům Rollerblade


Video

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo