< Zpět k výpisu

Noční inline jízda Prahou

Ve čtvrtek 21.4.2016 proběhla po dlouhé době opět noční jízda Prahou. Akce se konala pod taktovkou zkušených instruktorů z Inline Školy a na svůj debut měla obrovský úspěch a náš inline team u toho nemohl chybět .Start vyjížďky byl stanoven na 20 hodinu večerní, se srazem na asfaltovém plácku u vlakové stanice Praha - Modřany zastávka. Účast na startu byla ohromující, sešlo se více než 500 nadšenců kolečkového bruslení, nutno podoktnout všichni byli bezpečně osvětleni blikačkami, svítícími náramky, nebo celými LED pásky, dokonce i svítícími kolečky.

Složení celého peletonu bylo různorodé, nejvíce bylo mladých lidí do 20-ti let, ale nechyběli ani staří oldschool matadoři na typických aggressive bruslích. Kuriozitou byla návštěva skupinky studentů z dalekých Karlových Varů, kteří si celou akci náramně pochvalovali. Celá noční jízda vedla pohodovým tempem za veselého pískání po proslulé inline stezce kolem řeky Vltavy směrem z Modřan na Braník, Podolí, dále pod Vyšehradem a končilo se až na Palackého náměstí, kde proběhlo hromadné foto. Do cíle přijelo necelých 300 účastníků. Spousty lidí se odpojovalo dle svých bruslařských možností, jelikož právě poslední část vedla po kostkové dlažbě a jízda již nebyla komfortní. Při celé akci nebyl nikdo zraněn, i když pár nezáviděníhodných pádu, zvlášť při přejezdu z chodníku na silnici a zpět, proběhlo.


Další v pořadí druhá noční jízda proběhne už tento čtvrtek 28.4.2016 s úplně novou trasou, vedoucí přímo skrz centrum samotné Prahy.
Neváhejte a zúčastněte se této jedinečné společné projížďky. Jízdu doporučujeme mírně pokročilým a pokročilým bruslařům, především schopných včas a bezpečně zastavit.
Pro nákup jedinečných svítících koleček a dalšího potřebného vybavení navštivte náš e-shop.

 Tomáš Brandejs

     

 


 

 

 

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
10.05.2018, Sergio:
Hi, will Prague night skate ride take place in 2018?
21.05.2018, iclukas:

Hello,

of course yes, watch our FB.

Strnad Lukas
Inline Centrum
30.04.2021, Marek:
Bude v tomto roce noční jízda Prahou?
23.05.2021, iclukas:
Dobrý den, asi ano, ale zatím nemám prodrobnější informace.

Strnad Lukáš
Inline Centrum
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo