< Zpět k výpisu

Nejmenší dětské lední brusle na trhu - K2 Raider Ice a K2 Marlee Ice

Sehnat dobré lední brusle pro nejmenší ratolesti s malou nohou není úplně jednoduché. Pokud děti nebudou závodně sportovat, jsou nejlepší volbou pohodlné teplé brusle s možností nastavit velikost tak, abyste hned příští zimu nemuseli řešit koupi nových bruslí. Lední brusle od K2 patří k nejmenším dětským ledním bruslím na trhu s nastavitelnou velikostí. Vyrábí se od velikosti 26 a díky možnosti nastavení a posunutí velikosti vám vydrží hned několik sezon. Nejmenší velikost dětských ledních bruslí K2 se nastavuje v rozsahu velikostí 26-31.

Dívcí lední brusle nejmenší K2 Marlee Ice Lední brusle K2 Raider Ice nejmenší velikost

Dětské lední brusle K2 lze jednoduše rozměrově přizpůsobit pomocí jednotlačítkového mechanismu. Získáte tím až 5 velikostí, takže brusle poroste s nohou vašeho dítěte. Výrábí se ve velikostech 26-31, 29-34, 32-37 a 35-40. Pohodlný systém fixace K2 Speed Lacing umožňující rychlé zavázání bruslí jedním zatažením a komfortní bota K2 SoftBoot, která si zapamatuje tvar chodidla, z nich dělají perfektní zimní brusle pro všechny mladé bruslaře. 

Dětské lední brusle K2 Marlee Ice pro holky Nastavitelné dětské lední brusle K2 nejmenší lední brusle nastavitelné

Pověstný Stability Cuff zaručuje perfektní držení kotníků, nejpodceňovanější a zároveň nejdůležitější faktor při výběru kvalitních bruslí. Řešení je přesně na míru na úzké dětské kotníky, které dokáže pev ně zafixovat a zároveň nikde netlačí. Boty jsou vyrobené z kvalitního voděodolného materiáluNůž bruslí je z nerezové oceli.

K2 tabulka velikostí dětské lední brusle

Další výhodou těchto bruslí je velmi nízká váha a díky integrovanému držáku čepele (holder) spolu s botou také lepší stabilita. Teplá kartáčovaná podšívka spolu s vodoodpudivým svrchním materiálem udrží vaše děti v teple a suchu během užívání si zimních radovánek. Brusle můžete zakoupit na našem e-shopu a na našich prodejnách. V galerii k článku je k vidění přesná tabulka velikostí dětských ledních bruslí K2.

Výhody:

Nastavení v rozsahu až 5 velikostí

Nízká váha

Nerezavějící ocel

Teplý a voděodolný materiál

Nízké těžiště

Dobrá podpora kotníku

Snadné zavazování Speed Lace

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo