< Zpět k výpisu

Letní výprodej Tempish je tu pro vás

Léto je konečně zde a každý vášnivý bruslař nebo milovník koloběžek určitě uvítá náš letní výprodej Tempish. V naší nabídce najdete spoustu zajímavých produktů od české značky Tempish za akční ceny. Tempish výprodej bruslí a koloběžek startuje.

 

kolečkové brusle Tempish sleva

Česká společnost Tempish existuje již od roku 1994, kdy byla založena. Během let si vybudovala na trhu velké postavení mezi výrobci sportovních potřeb. Existence firmy je především spojena s nástupem nového fenoménu konce 20. století - bruslení na kolečkových bruslí. V průběhu let, kdy se tento rekreační sport začal více rozvíjet, se také začala rozšiřovat nabídka značky Tempish. Kromě kolečkových bruslí začala tato firma uvádět na trh i chrániče, helmy, batohy a tašky, sportovní textil, brýle a jiné doplňky. Za zmínku jistě stojí i jejich široká nabídka koloběžek, skateboardů, ledních bruslí ale třeba i florbalových holí a dalších sportovních potřeb.

Letní výprodej Tempish začíná 

V naší nabídce naleznete celou řadu kolečkových bruslí a koloběžek za velmi výhodnou slevu. Každý si určitě přijde na své, ať už dítě, dospělý, začátečník nebo zkušený jezdec. Naše nabídka je opravdu široká, tak neváhejte a klikněte na níže uvedený banner a můžete začít nakupovat.

Letní výprodej Tempish 2021

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo