< Zpět k výpisu

Lední nůž na kolečkové brusle Powerslide Trident

Lední nůž na kolečkové brusle Powerslide Trident vám umožní předělat si své oblíbené kolečkové brusle na lední brusle. Podvozky jsou kompatibilní se všemi brusle, které mají uchycení nože Trinity. Pasují tak na většinu kolečkových bruslí značky Powerslide. S použitím vhodného adaptéru jej lze namontovat i na kolečkové brusle s uchycením rámu UFS.

Brusle 2v1. Kolečkové i lední brusle v jednom balení pro dospělé. S noži Powerslide Trident žádný problém.

Milujete svoje kolečkové brusle a chcete si užít jejich komfort a pohodlí i v zimě. Stačí ke svým kolečkovým bruslí dokoupit tento lední nůž. Výměna je snadná, lední nůž je k brusli přichycen 3 šrouby, které stačí odšroubovat, nůž vyměnit, zašroubovat, a máte hotovo.

Lední nůž na kolečkové brusle

Nůž Powerslide Trident je vyroben z materiálů prvotřídní kvality. Konstrukce rámu je vyrobena z vysokopevnostní slitiny leteckého hliníku Aircraft Aluminium 6061 a je opracována na CNC stroji. Nabízí tak nízkou váhu a nekompromisní tuhost za všech okolností. Do rámové konstrukce je vsazena čepel z nerezové oceli. Čepel je přišroubována do rámu Trident třemi šrouby, čepel je tak možné snadno vyměnit.

Čepel nože Trident má rovnější střed, který zajišťuje větší stabilitu. Poloměr kolébky na krajích pak umožnuje snadné zatáčení. Lední nůž Trident je neuvěřitelně univerzální. Dodává se ve čtyřech různých velikostech podle velikosti vašich bruslí. Ať už hrajete lední hokej, závodíte nebo si prostě jen užíváte zábavu na ledě s kamarády, lední nůž Powerslide Trident vám umožní bruslit 365 dní v roce. 


Video

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo