< Zpět k výpisu

Lední brusle K2

Kolečkové brusle K2 jsou nejoblíbenějšími fitness bruslemi z naší nabídky. Špičkové pohodlí a výborná kvalita dělá z originálních modelů K2 luxusní a žádané zboží.

Nyní K2 přenesla všechny výhody svých pohodlných inline bruslí i do zimní kolekce, přidala voděvzdorný a mrazuvzdorný materiál z mikrovlákna, u vyšších modelů i kvalitní zateplení Thinsulate. Přidáním kvalitního ocelového nože a konstrukce s nízkým těžištěm dostáváme výborné lední brusle, které jsou díky bezkonkurenčnímu pohodlí dokonalým artiklem na rekreační bruslení v zimních měsících.

Na své si přijdou jak děti, tak dospělí.

 

Dětské brusle

U dětských modelů poráží lední brusle K2 konkurenci kromě již zmíněného pohodlí především možností zvětšení a tím i nastavení potřebné velikosti až o 5 čísel (29-34, 32-37, 35-40).

Ve spojení s kvalitou jsou dětské lední brusle K2 dobrou investicí na dlouhá léta. 

Výhodou dětských bruslí K2 je také snadné utažení, které je u základních modelů Marlee a Raider řešené pomocí rychlotkaničky s pojistkou (speed lace), která se utáhne snadným zatáhnutím. U vyššího modelu K2 Rink Raven dokonce najdeme systém Boa, tedy odolné pevné lanko, které utáhne brusle pomocí otáčení kolečka. Zavazování nebylo nikdy jednodušší. Každý rodič, který někdy křížkoval svému potomkovi zkřehlými prsty brusle jistě ocení. Zatímco se ostatní děti budou teprve obouvat do bruslí, vaše děti už se budou prohánět po kluzišti.

Za vyzdvyhnutí stojí také zpevnění kotníku pomocí konstrukce Stability Cuff. Správná opora a stabilita je základní předpoklad pro pohodlné bruslení a zdokonalování bruslařské techniky.

dětské lední nastavitelné brusle      nastavitelná velikost dětských ledních bruslí K2 

Dospělá kolekce

Je rozdělena v pánské i dámské řadě do 3 cenově odlišných modelů.

Základní modely K2 F.I.T. Ice a K2 Alexis Ice mají klasické šněrování a přezky, které známe z inline bruslí K2. Brusle jsou výborně polstrované a neskutečně pohodlné. Svrchní a vnitřní materiál je samozřejmě přizpůsoben vlhkým a chladným podmínkám. Brusle si však zároveň zachovávají všechny výhody kolečkových bruslí K2. Holder držící nůž je z monolitické konstrukce, která zajišťuje nízkou váhu a hlavně nízké těžiště. Brusle jsou díky tomu velmi stabilní. Nůž je samozřejmě z nereznoucí oceli.

 

Vyšší řada ledních bruslí K2 F.I.T. Pro Ice a K2 Alexis Pro Ice přidává navíc luxusní zateplení Thinsulate, o něco měkčí textil na svrchu boty zajišťující lepší prodyšnost a také pohodlnější zavazování Speed Lace (rychlotkaničky), díky čemuž je zavázaní bruslí velmi rychlé a pohodlné.

Královská řada ledních bruslí K2 Alexis Boa Ice a K2 F.I.T. Boa Ice nabízí navíc luxusní a pohodlné zavazování Boa, tedy systém utažení pomocí kolečka a pevného odolného lanka. Zvláště v zimních měsících, kdy je člověk oblečen do více vrstev oblečení a má zimou prokřehlé prsty, ocení pohodlné a rychlé zavazování. Zavazování ledních bruslí nebylo nikdy jednodušší.

 

Specialitou dámských bruslí K2 je fakt, že nemají zoubky, skvěle tedy alternují inline bruslení. Ideální volba pro všechny milovnice inline bruslení.

Závěr

Lední brusle K2 to je především kvalita a luxusní komfort. Aktivní hokejisté a krasobruslařky zvolí spíše klasické kanady či krasobrusle. Pro ostatní bruslaře, kteří hledají především maximální pohodlí, zajímavý design a chtějí mít nohy v suchu a teple po celou dobu bruslení, jsou lední brusle K2 ideální volbou, která bude přinášet radost mnoho a mnoho zimních sezón. Lední brusle K2 jsou žhavým kandidátem na post nejpohodlnějších bruslí na trhu.

        

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
25.02.2019, Petra:
Dobrý den. Kam je možné se obrátit s poškozeným vázáním na K2 bruslích? Rozletělo se mi kolečko na utahování bruslí, momentálně nejde brusle stáhnout. Díky Petra
26.02.2019, iclukas:
Dobrý den,

pokud jsou brusle v záruce, obraťte se na prodejce, u kterého jste brusle kupovala. Pokud jsou brusle zakoupeny u nás a jsou v záruce, zastavte se s účtenkou a bruslemi na prodejně nebo je zašlete na jednu z našich prodejen - viz kontakty.

S pozdravem

Strnad Lukáš
Inline Centrum
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo