< Zpět k výpisu

Kolečkové brusle K2 Power 90

Pokud sháníte kolečkové brusle K2 s kolečky 90 mm a špičkovými ložisky nejvyšší kategorie K2 ILQ 9 a za rozumnou cenu, budou K2 Power 90 správnou volbou. Brusle K2 Power 90 jsou rychlé a pohodlné fitness brusle, které jsou určené  pro zdatnější a pokročilejší bruslaře, kteří se chtějí rychlé svézt, ale zároveň od bruslí očekávají maximální dávku komfortu a dobré stability.

Kolečka mají tvrdost 83A, míří tak hlavně ke komfortní jízdě a dobrému tlumení a žehlení nervností. Brusle jsou vhodné na kondiční i rekreační jízdu a dovolit si je může i méně pokročilý bruslař, který chce rovnou rychlejší brusle s kvalitními ložisky a většími kolečky. Primárně jsou však určeny právě zkušenějším bruslařům.

Ložiska K2 ILQ 9 patří k absolutní špičce v oblasti fitness bruslí a patří k nerychlejším a nejlepším sériovým fitness ložiskům na trhu. Ložiska jsou namazaná vazelínou a dají se snadno čistit a mazat, čímž můžete prodloužit jejich životnost.

K2 brusle sleva akce

Díky své koncepci jsou brusle velmi stabilní, což je dáno kvalitní a pevnou konstrukcí s  vyšším komínem pro lepší stabilitu a maximálně sníženým těžištěm a posazením boty co nejníže ke kolečkům.

Brusle mají středně dlouhý rám. Na běžné vyhýbací manévry na cyklostezce jsou stále relativně snadno ovladatelné, a to díky maximálně krátkému podvozku v poměru ke kolečkům s průměrem 90mm. Na druhou stranu délkou nože míří spíše na klasické rovné trasy na cyklostezkách. tento středně dlouhý nůž s většími kolečky dobře vede stopu a nabízí dobrou předozadní stabilitu.

Rám bruslí K2 Power 90 je oproti nižšímu modelům K2 vyztužen a zesílen pro lepší přenos energie do jízdy a zpevnění v torzi. Poholdí zaručuje technologie K2 Softboots.

K2 Softboots

Inline brusle K2 Power 90 jsou určené náročnější a zkušené bruslaře. Vyztužený hliníkový podvozek, kolečka 90 mm s tvrdostí 83A a ložiska ILQ-9.

Brusle se upínají klasickým způsobem pomocí tkaniček, přezky a suchého zipu. 

Brusle K2 s kolečky 90 mm sleva a akce

Akce - Kolečkové brusle K2 Power 90. Na kolečkové brusle K2 Power 90 je navíc sleva, která potěší.

Brusle jsou osazeny standardní brzdou K2.

KOUPIT K2 POWER 90

Kategorie: Fitness

Kolečka: K2 90mm/83A

Ložiska: K2 ILQ 9 

Rám: D.C. Aluminium

Zavazování: Tradicional lacing

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo