< Zpět k výpisu

Inline Festival 2024

Dne 4.-5.5.2024 proběhne na pražské Ladronce osmý ročník akce s názvem Inline Festival. Festival kolečkového bruslení se koná přímo na inline stezce v parku Ladronka na Praze 6. Festival pořádáme ve spolupráci s vystavovateli s jasným záměrem. Představit veřejnosti novinky ze světa kolečkového bruslení pro nadcházející sezónu 2024. Zároveň chceme všem zájemcům nabídnout možnost si brusle nejen prohlédnout a vyzkoušet, ale také otestovat a ohodnotit. To vše přímo na 4,6 km stezce, která je k dispozici všem návštěvníkům zdarma.

Na Inline Festival jsme přizvali všechny velké hráče, kteří se výrobou a distribucí inline bruslí a příslušenství zabývají. Všem fanouškům se, díky Inline Festivalu, naskytne jedinečná příležitost shlédnout modely na příští sezónu, vyzkoušet a otestovat letošní modely bruslí zdarma a projet je na místní inline stezce.

Můžete se těšit na představení a především testování nových kolekcí inline bruslí pro sezónu 2024. Pozvání přijaly značky inline značky K2, Powerslide, Fila a Tempish. Na prodejně pak budeme půjčovat koloběžky Micro a testovat můžete i špičkové stélky do bruslí od Sidas.

V průběhu jednoho dne bude zdarma k dispozici instruktor InlineŠkoly, který Vám pomůže s technikou, jednotlivými bruslařskými úkony nebo jen prokonzultuje co Vás bude zajímat.

Powerslide testovací akce K2 testovací akce

 Micro na Ladronce 

Program

Hlavním motivem akce je testování bruslí. Brusle a koloběžky může každý zájemce otestovat zdarma v průběhu celé akce. Součástí testování bude také možnost brusle ohodnotit.
Výsledky poté budou sloužit jako podklad pro vyhlášení nejlepších bruslí roku 2024.

  • 11:00 zahájení Inline Festivalu
  • prezentace Inline produktů pro sezónu 2024
  • testování a hodnocení kolečkových bruslí pro sezónu 2024
  • 4,6 km inline stezka k dispozici
  • bruslení s trenérem zdarma v jednom z vybraných dnů.
  • 18:00 smuteční ukončení Inline Festivalu a očekávání světlých zítřků, které přinesou další ročník této akce

Inline Festival začíná v 11:00 přímo před Usedlostí Ladronka, kde budou stánky zástupců výrobců bruslí, koloběžek a doplňků.  

Inline dráha park Ladronka

10% výstavní sleva

Během Inline Festivalu vám Inline Centrum nabídne 10% slevu na špičkové kolečkové brusle, koloběžky, kolečka a další doplňky.

Inline Festival 2024

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo