< Zpět k výpisu

Inline festival 2017 - testování kolečkových bruslí zdarma

logo Inline FestivalPo loňských úspěšných testovacích akcích in-line bruslí a koloběžek pro veřejnost na Ladronce a v Modřanech navazujeme na podobný koncept, o který byl nemalý zájem, i letos.

Stránky věnované festivalu naleznete na www.inlinefestival.cz.

Testování na cyklostezkách je přímo závislé na přízni počasí. Proto jsme se rozhodli, že letos připravíme jednu velkou zastřešenou testovací akci bruslí a koloběžek, a to pořádnou:) Inline festival 2017!

logo K2 Skates     logo Inline Centrum   logo Kiss Radio     logo InlineŠkolaFila skateslogo Powerslide

logo USDlogo Roceslogo Tempish  logo Chilli Scooters   logo Nokaic   logo K2             logo Doop                    logo Wicked                logo CAFBlogo Inline Festival

OC Galerie Harfa v Praze ožije in-line bruslením. Více jak 400 párů bruslí na jednom místě k otestování pro vás a zdarma. Největší světoví výrobci bruslí, nejnovější technologie a modely, špičkoví čeští bruslaři a bohatý doprovodný program, který nemůže nechat chladným žádného příznivce bruslení. Chceme však přilákata i laickou veřejnost, vzbudit o in-line bruslení zájem a přivést tak ke kolečkovému bruslení nové zájemce. Prostě velké setkání všech bruslařů a bruslařek pod jednou střechou.

Inline festival a s ním spojené testování bruslí je zaměřené na všechny fanoušky in-line bruslení. Přijďte si prohlédnout novinky, zdarma otestovat a vyzkoušet nové modely bruslí a mrknout na nové kolekce. Nebo si přijďte o bruslení jen pokecat či shlédnout bohatý doprovodný program.

Největší setkání bruslařů v ČR. Stovky párů bruslí na jednom místě. 1000 m² zastřešené plochy. Jediná akce v Čechách, na které si budete moci zdarma vyzkoušet, otestovat a ohodnotit nové modely bruslí od zavedených výrobců. A to včetně terénních, závodních či freestyle bruslí.  Ať jste začátečník nebo pokročilý bruslař, dítě nebo dospělý, může přijít kdokoliv, koho in-line bruslení zajímá, má chuť si bruslení na nových modelech vyzkoušet nebo se chce něco dozvědět o připravovaných novinkách ze světa in-line bruslí.

    

Akci jistě nejvíce uvítají bruslaři, kterým vyzkoušení a porovnání jednotlivých modelů výrazně pomůže při pozdějším rozhodávní, jaké brusle do budoucna zvolit. Budete mít jedinečnou přiležtost provnat rozdíly mezi jednotlivými značkami a modely a porovnat jízdu na levnějších a dražších bruslích.

 

Součástí akce bude bohatý doprovodný program. Špičkové triky předních tuzemských jezdců v Aggressive Rail Contestu. Exhibice a ukázky triků v mini rampě na skateboardech, bruslích i freestyleových koloběžkách, během které budou k vidění i parádní kousky v podání české legendy a dvojnásobného mistra světa ve freestyle scooteringu Martina Nogola. K vidění bude freestyle slalomová show v podání reprezentanta a bývalého mistra republiky Tomáše -Brgula- Brandejse a členů českého FSK teamu. Tešit se můžete také na ukázky bruslení na trekových bruslích a představení roller derby. Program zpestří soutěže o ceny, k dispozici bude poradentsví v oblasti výběru in-line bruslí a servisu a vhod mohou přijít i slevy na in-line brusle a vybavení. Důležitou roli budou mít také zkušení trenéři z Inlineskoly.cz, se kterými se můžete poradit jak o technice bruslení, tak vyzvědět více o jejich programu, včetně oblíbených skupinových a individuálních kurzů a příměstských táborů.

   

V průběhu Inline festivalu bude možnost využít speciální 20% slevy na kolečkové brusle a vybavení na našem stánku Inline Centrum.

Celou akci bude moderovat známý moderátor sportovního zpravodajství české televize Jan Smetana.

logo Inline Festival

 

Inline festival 2017

Program:

Možnost vyzkoušení a otestování kolečkových bruslí předních světových výrobců zdarma. Potvrzené značky: K2, Powerslide, Roces, Fila, Tempish, USD.

 

Testování penny boardů a koloběžek. Scootshop a prezentace značek CHILLI Scooters, Nokaic a dalších...

Prezentace nových modelů in-line bruslí, skateboardů a freestyle koloběžek pro sezónu 2017.

Aggressive skating, freestyle scooteringu a skateboarding v mini rampě. Aggressive rail contest - ukázky triků v podáních předních českých raiderů.

Ukázka freestyle slalomu v podání reprezentantů ČR a českého FSK Teamu.

Exhibice ve freestyle scooteringu v podání legendy Martina Nogola (3x mistr světa ve freestyle scooteringu)

Kurzy in-line bruslení. Inlineškola. cz a zkušení trenéři a trenérky k dispozici zdarma.

Prezentace a ukázky jízdy na trekových bruslích. Roller Derby.

 

Hudební program rádia Kiss a Kisspatrolky.

Slevy na in-line brusle a bruslařské vybavení. Festivalová sleva 20 % na in-line brusle a vybavení.

Dovednostní soutěže a soutěže o ceny.

 

Velká jména:

Martin Nogol - freestyle scootering (2x Mistr světa, několikanásobný Mistr Evropy a mistr ČR), Petr Manďák (legendární český bruslař a držitel několika rychlostních rekordů na bruslích), Tomáš -Brgul- Brandejs (někdejší mistr ČR a reprezentant ČR ve freestyleslalomu) a mnoho dalších skvělých bruslařů.

Petr Manďák - inline brusle, 15 let ježdění exhibic, 
Petr Brabec - inline brusle, 17x mistr ČR na U-rampě, 
Martin Nogol - koloběžka, 2x mistr světa, 
Jan Tomšovský - skateboard, 17x mistr ČR na U-rampě, 
Přemek Jakeš - náš přední jezdec na koloběžce, 
Michael Böhm - bmx, mistr ČR na Urampě

   

Moderátor: Jan Smetana http://www.jan-smetana.cz/

Kdy: 23.4.2017

V kolik: 10:00-18:00

Kde: Praha - OC Galerie Harfa vedle O2 areny

 

Přijďte si užít ojedinělou akci zaměřenou na in-line bruslení v unikatních prostorách obchodního domu a užijte si den plný zábavy.

 

Děkujeme partnerům, bez nichž by to nešlo:

Campingaz K2 Skates CZ

Hejduk sport Powerslide CZ

Sprint Roces CZ

Winner sport Fila CZ

Tempish Olomouc

Scootshop

Inlineskola.cz

FSK team CZ

Rádio Kiss

OC Galerie Harfa

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo