< Zpět k výpisu

Inline Festival 2017 - report z akce

logo Inline Festival

Dne 23. 4. 2017 se, v OC Harfa v pražských Vysočanech, uskutečnil první ročník Inline Festivalu. Setkali se zde fanoušci a příznivci in-line bruslení a všichni, které tento kolečkový sport baví a zajímá. Kromě bohatého doprovodného programu bylo stěžejní součástí festivalu testování nových modelů bruslí pro sezónu 2017.

 

Program a velká jména

Inline Festival, který jsme jako Inline Centrum pořádali, přilákal stovky zájemců a příznivců kolečkového bruslení. Součástí programu byl kromě testování bruslí také zajímavý program. Na své si přišli nejen příznivci rychlobruslení, freestyle slalomu, aggressive bruslení (U-rampa a Rail contest), trekového bruslení a Roller Derby, ale i dalších bruslařských disciplín. K akci bylo přidruženo také testování a prodej freestyle koloběžek, a to díky Scootshop.cz, který se na tuto disciplínu specializuje.

Jsme rádi, že právě na naší akci předvedli své umění přední čeští freestyle sportovci včetně opravdových legend. K vidění byly špičkové triky. Freestyle scootering, skatebording, BMX, Roller Derby a samozřejmě také freestyle a aggressive bruslení. Pro sportovce byla k dispozici velká zastřešená U-rampa, na které byly k vidění profesionální triky, při kterých se tajil dech.

Za všechny jmenujme alespoň borce jako Martin Nogol, Petr Manďák, Petr Brabec, Honza Tomšovský, Přemek Jakeš či Michael Böhm.

Velký zájem vzbudil ukázkový zápas Roller Derby s vysvětlením pravidel, ukázky speed skatingu v podání Petra Manďáka či přehlídka triků na zábradlí při rail contestu.

Pro návštěvníky pak byl připraven i náš stánek s bruslemi a vybavením s 20% festivalovou slevou. Samozřejmě jsme byli také k dispozici v rámci poradenství.

logo K2 Skates     logo Inline Centrum   logo Kiss Radio     logo InlineŠkolaFila skateslogo Inline Festival

logo Powerslidelogo USDlogo Roceslogo Tempish  logo Chilli Scooterslogo Nokaic   logo K2        logo Doop   logo Wicked   logo CAFB

Testování bruslí - Brusle roku 2017

Největší zájem byl samozřejmě o testování bruslí a koloběžek a prohlídku nových modelů. Otestovat zdarma jste mohli brusle značek K2, Powerslide, Tempish a Fila. Značka Roces představila zájemcům své portfolio nových modelů.

K otestování byly rozličné modely věhlasných značek a důležitou součástí testování bylo také hodnocení a známkování bruslí, které sloužilo jako podklad pro vyhlášení ocenění Brusle roku 2017 ve svých kategoriích.

Největší zájem byl o zapůjčení in-line bruslí K2. Americká K2 přivezla svojí mobilní testovací půjčovnu se širokým spektrem modelů a vyškoleným personálem.

Velký zájem byl také o brusle Powerslide, nové tříkolečkové brusle byly pořád v permanenci a sportovní modely testovali náročnější bruslaři, kteří využili jedinečnou možnost vyzkoušet špičkové sportovní brusle, které v běžných sportovních prodejnách neuvidíte a jsou určené pro náročné zákazníky, kteří chtějí to nejlepší.

Fila nadchla svými pohodlnými fitness modely, k dispozici však byly i rychlejší brusle s většími kolečky či obratné freestyle brusle.

Tempish představil nové modely na sezónu 2017 včetně modelů závodních, velký zájem byl i o nastavitelné dětské brusle a koloběžky.

Prostě každý fanoušek bruslení si přišel na své a mohl sám posoudit rozdíly mezi jednotlivými značkami a modely. 

Ani my sami jsme se samozřejmě nevydrželi jen dívat a brusle jsme projeli. Jednak nás to samotné samozřejmě zajímá, jednak dokážeme posoudit rozdíly trochu zkušeněji či objektivněji a předat tyto zkušenosti vám, našim zákazníkům.

Zúčastněné in-line značky

K2 

Powerslide 

Tempish

Fila

Roces

   

Program v kostce

Možnost vyzkoušení a otestování kolečkových bruslí předních světových výrobců zdarma - K2, Powerslide, Roces, Fila, Tempish, USD.

 

Testování penny boardů a koloběžek. Scootshop a prezentace značek CHILLI Scooters, Nokaic a dalších...

Prezentace nových modelů in-line bruslí, skateboardů a freestyle koloběžek pro nadcházející sezónu.

Aggressive skating, freestyle scootering a skateboarding v U-rampěAggressive rail contest - ukázky triků v podání předních českých raiderů.

Ukázka freestyle slalomu v podání reprezentantů ČR a českého FSK Teamu.

Exhibice ve freestyle scooteringu v podání legendy Martina Nogola (3x mistr světa ve freestyle scooteringu)

Kurzy in-line bruslení. Inlineškola. cz a zkušení trenéři a trenérky k dispozici zdarma.

Prezentace a ukázky jízdy na trekových bruslíchRoller Derby i s vysvtělením pravidel.

 

Hudební program rádia Kiss a Kisspatrolky.

Slevy na in-line brusle a bruslařské vybavení. Festivalová sleva 20 % ve stánku Inline Centrum na veškeré in-line brusle a vybavení.

Dovednostní soutěže pro veřejnost o hodnotné ceny.

 

Velká jména:

Martin Nogol - freestyle scootering (2x Mistr světa, několikanásobný Mistr Evropy a mistr ČR), Petr Manďák (legendární český bruslař a držitel několika rychlostních rekordů na bruslích), Tomáš -Brgul- Brandejs (někdejší mistr ČR a reprezentant ČR ve freestyleslalomu) a mnoho dalších skvělých bruslařů.

Petr Manďák - inline brusle, 15 let ježdění exhibic, 
Petr Brabec - inline brusle, 17x mistr ČR na U-rampě, 
Martin Nogol - koloběžka, 2x mistr světa, 
Jan Tomšovský - skateboard, 17x mistr ČR na U-rampě, 
Přemek Jakeš - náš přední jezdec na koloběžce, 
Michael Böhm - bmx, mistr ČR na Urampě

   

Moderátor: Jan Smetana http://www.jan-smetana.cz/

Kde: Praha - OC Galerie Harfa vedle O2 areny

 

Poděkování

Upřímně děkujeme všem zúčastněným za skvělou akci a moc se těšíme na další ročníky. Poučení a zkušenější věříme, že příští ročník bude zase o kus lepší a že se s Vámi u Inline Festivalu 2018 opět setkáme.

Video z akce Inline Festival 2017

     

  

 

 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo