< Zpět k výpisu

Inline Day 2017 - testování bruslí K2 - Report

V sobotu 16.9.2017, se před naší prodejnou a půjčovnou v Praze na Ladronce, uskutečnila námi pořádaná akce s názvem Inline Day 2017. Mladší a menší sourozenec většího Inline Festivalu, který jsme pořádali na začátku sezóny.

 

Pokud měl Inline Festival za úkol zahájit bruslařskou sezónu, Inline Day měl úkol opačný, symbolické ukončení hlavní sezóny za účasti doprovodného programu zaměřeného na kolečkové bruslení.

  

Stěžejní událostí bylo testování bruslí americké značky K2. Na místě byla mobilní testovací půjčovna, která má svou základnu v Německu a putuje Evropou. Půjčovna byla vybavena nejaktuálnějšími modely z kolekce této americké značky. Mohli jste tak vyzkoušet  oblíbené modely K2 Alexis a K2 F.I.T. i královskou třídu K2 Vo2 90 Boa, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete na rekreační bruslení  po cyklostezkách na trhu sehnat. Důkazem jsou i přední místa v testu Inline Festivalu 2017 a skvělé prodejní výsledky tohoto modelu. Pro hračičky byl připraven freeskate model K2 Midtown a na své si přišly i děti díky modelům K2 Charm a K2 Sk8 Hero. Segment rychlejších bruslí zastupovaly nové model K2 Sodo nebo maratonský model se 110 mm velkými kolečky určený na dlouhé tratě K2 MOD 110. Nejnáročnější bruslaři mohli vyzkoušet tříkolečkové brusle K2 MOD 125

    

Půjčovna byla otevřena od 10 do cca 18 hodin a i přes nepříliš příznivou předpověď počasí s občasnými malými přeháňkami se našlo přes 80 zájemců o testování. Díky vybrané lokalitě bylo možné brusle rovnou otestovat v praxi na známém bruslařském okruhu na Vypichu a brusle tedy poctivě projet pořádnou jízdou na bruslařském okruhu.

Sympatické bylo, že se testování zúčastnily všechny generace od malých dětí po starší dámy a pány, nejlmladšímu učastníkovi byly 4 roky, nejstaršímu pak přes 70 let. 

Velký zájem byl také o poradenství a kurzy zdarma od instruktorů a instruktorek z www.inlineskola.cz. Inline škola měla na akci vlastní stánek a instruktoři se rozhodně nenudili. Největší zájem byl tradičně o výuku brždění :)

Program zpestřil také ambasador K2 Ondra Thor, který svým programem bavil přítomné, ať šlo o překonávaní nejrůznějších překážek na bruslích nebo o dovednostní soutěže.

     

Součástí programu byla rail zóna, na které byly k vidění parádní triky od zkušených aggressive bruslařů. Rail zóna však byla přístupná pro všechny, takže si každý mohl otestovat své dovednosti.

Mnoho zákazníků přilákal totální výprodej modelů K2, o který se staral náš stánek Inline Centrum. V nabídce byly brusle, kolečka, ložiska za výprodejové ceny.

 https://www.koleckove-brusle-praha.cz/pujcovna-a-specializovana-prodejna-koleckovych-brusli-v-praze-na-ladronce/ 

Na fotce vidíte parádní trik v podání Honzy a jednoho diváka, který dokázal na akci vytvořit srthující atmosféru.

Celou akci zakončila noční jízda za doprovodu hudby z boomboxu, na které se dalo užít spoustu zábavy.

Inline Day 2017 přinesl kromě možnosti otestovat kvalitní brusle od K2 i spoustu zábavy. Tešíme se na přístí ročník a zase někdy na viděnou na další in-line akci.

 

 

Fotograf: Jindřich Jenšík 

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo