< Zpět k výpisu

Inline Centrum v Galerii Harfa aneb bruslařova zimní sezóna podruhé

Minulá sezóna je dávno pryč a nová v nedohlednu. Venku začíná být sychravo a studeno až inlinestezky i sk8parky zejí prázdnotou a bruslařovy nohy se doma chvějí nervozitou a nespálenou energií. Právě proto jsme již druhou zimu za sebou připravili v OC Galerie Harfa kousek bruslařského zázemí, kterému říkáme InlineZóna.

Inline zóna Galerie Harfa Praha

Fitness jezdci zvyklí na komfort dlouhých inline stezek tento prostor asi moc nedocení, zato freestyle a aggressive bruslaři si rozhodně přijdou na své! InlineZóna je veřejně přístupná a denně otevřená, vstup je zdarma. Hlavní myšlenkou i náplní je, aby nejmenší a juniorští bruslaři neabsolvovali zimní pauzu a nezačínali na jaře s výukou tak trochu od znova. Prostor je tedy zaměřen zejména na děti i dospělé začátečníky a jejich výuku.

Ve spolupráci s InlineŠkolou zde probíhá mnoho inline kroužků, individuální i skupinová výuka pro děti i dospělé a tréninky různých inline klubů. Další často využívanou a oblíbenou službou je "inline hlídání dětí", kdy rodiče toužící po klidu na nákupy nechají své ratolesti v InlineZóně, kde se skvěle pobaví a zlepší své bruslařské dovednosti. Dětské brusle, chrániče i helmy jsou na místě k dispozici.

 InlineCetrum Inlinezona

V InlineZóně je pro Vás připraven cca 50m okruh pro veřejné bruslení, dva rozjezdové radiusy a streetová IC bedna s pyramidou a třemi copingy. Překážky jsou vhodné nejen pro aggressive ridery, ale pro každého kdo by chtěl s trikovým ježděním začít a byly postaveny především s ohledem na výuku nejmladší bruslařské generace.

 

Otevřeno je přes týden od 13:00 do 20:00 a o víkendech od 11:00 do 20:00, najdete nás přímo naproti Síni slávy Českého hokeje.

ADRESA:

Inlinezona Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a
190 00   Praha 9

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo