< Zpět k výpisu

Diagnostika klenby zdarma

Na kamenných prodejnách v Praze vám změříme šířku, délku a tvar klenby, doporučíme vhodné brusle a především stélky právě pro vás. Díky přesně naměřeným hodnotám dokážeme personalizovat výběr bruslí, díky čemuž snáze vyberete brusle, které Vám dokonale padnou. Zároveň správně tvarované vložky výrazně zlepší komfort užívání bruslí, jejich ovladatelnost a rychlost s důrazem na preciznost přenosu sil. Změna vložek je znát i v drahých modelech bruslí. Po prvním bruslení ve správně tvarované botě již nebudete chtít původní vložky zpět. Na zdravé postavení chodidla se váže správná funkčnost kotníků, kolen i kyčlí. Díky dobře tvarovaným vložkám ulevíte nejen všem kloubům dolních končetin, ale i celé páteři.

Obzvláště důležité je použití ortopedických vložek u dětí a juniorů! Vždyť jejich klenba se teprve tvoří a kostra vyvíjí, všechny deformace vzniklé v průběhu vývoje lidského těla si s sebou neseme po celý život.


Video


Měření a výběr vhodných vložek

Měření provádíme na měřícím přístroji Feet Revelator. Jedná se o měřící přístroj, který kromě naměřené šířky a délky chodidla zobrazí i obtisknutou klenbu na základě které pak můžeme doporučit stélky vhodné právě pro vás. V nabídce máme předtvarované stélky Sidas 3D. Zastavte se u nás a nechte si doporučit správný tvar sportovních vložek. 

Tři základní typy chodidel dle naměřené podélné klenby a měřící přístroj Sidas feet revelator

Sidas Feet Revelator 

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
19.05.2018, Radek D.:
Dobrý den,
vlastním kolečkové brusle FILA NINE 100 ( najeto na nich cca 15000km ). V současné chvíli u obou bruslí už mám rozedřenou vnitřní výstelku boty na vnitřní straně paty. Bylo by možné dokoupit nějakou novou vhodnou botu, nebo doporučit nějaké brusle které by lépe seděli. Během jedné vyjížďky najedu cca 20-50Km s průměrnou rychlostí lehce nad 20 Km/1h.
Předem děkuji za radu
s pozdravem Radek Dutý tel.: 602 208 006
21.05.2018, iclukas:
Dobrý den,

po takové porci Km stojí za zváženou nové brusle, ale dá se sehnat i vložka (liner). Ideálně prodiskutovat. Zavoláme Vám na dané telefonní číslo a domluvíme se konkrétně :)

S pozdravem

Strnad Lukáš
Inline Centrum
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo