< Zpět k výpisu

Bruslí celé Česko 2017 + Testování bruslí Roces

Inline Centrum pro Vás připravilo další test bruslí :). Tentokrát v rámci pražského festivalu, nejen pro rodiny s dětmi, Bruslí celé Česko. Zábavný a bohatý program na kolečkách. Bruslení není jen sport, ale hlavně zábava. Budeme rádi, když i děti objeví kouzlo kolečkového bruslení a jak jinak než zábavnou formou. Rádi podporujeme podobné akce, nejsme jen prodejci, ale hlavně bruslaři, na podobné akci proto nemůžeme chybět.

2. Ročník rodinného festivalu na in-line kolečkových bruslích, longboardech, koloběžkách. Akce se koná najednou v Brně, Praze, Olomouci a Ždírci nad Doubravou.

Zábavný den plný výuky in-line a longboardingu, dovednostního "závodu" Inline For Fun, workshopů a soutěží. ZDARMA! Veškeré vybavení si na místě můžete bezplatně půjčit a vyzkoušet.

Inline Centrum pro Vás připravuje půjčování a testování bruslí od legendární Italské značky Roces a to zcela zdarma. In-line brusle Roces jen Pro Vás :). Vyzkoušejte a podělte se s námi o dojmy z in-line bruslí od špičkové značky.

Stejně jako na Inline Festivalu bude připraven i náš rail na zdolávání triků a nacvik grindů pro všechny zájemce o streetové bruslení:)

Pro všechny bude také připraven náš Inline Centrum stánek , ve kterém se můžete poradit jaké brusle vybrat a poté brusle i zakoupit a to se speciální 10% slevou. K diszpozici budou naši zkušení prodejci Honza s Pavlem a jako bruslaři Vám určitě rádi dobře poradí to nejlepší vybavení právě pro Vás.

Jaké in-line brusle budou nejlepší? Vyzkoušejte brusle Roces a dejte nám zpětnou vazbu, nejpopulárnější modely poté zvážíme na zařazení do prodeje.

Přijďte se ale hlavně pobavit a strávit zábavný nedělní den v příjemných prostorách parku v Malešicích. Těšíme se na Vás.

Kdy: 18.6.2017 od 10:00 do 18:00

Kde: Praha - Malešický park

Nebyly vloženy žádné příspěvky.

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
položit nový dotaz
Jméno
Email
Vzkaz
Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo