Kategorie
HOMEDiagnosatika klenby zdarma

Diagnosatika klenby zdarma

Na kamenných prodejnách v Praze vám změříme šířku, délku a tvar klenby, doporučíme vhodné brusle a především stélky právě pro vás. Díky přesně naměřeným hodnotám dokážeme personalizovat výběr bruslí, díky čemuž snáze vyberete brusle, které Vám dokonale padnou. Zároveň správně tvarované vložky výrazně zlepší komfort užívání bruslí, jejich ovladatelnost a rychlost s důrazem na preciznost přenosu sil. Změna vložek je znát i v drahých modelech bruslí. Po prvním bruslení ve správně tvarované botě již nebudete chtít původní vložky zpět. Na zdravé postavení chodidla se váže správná funkčnost kotníků, kolen i kyčlí. Díky dobře tvarovaným vložkám ulevíte nejen všem kloubům dolních končetin, ale i celé páteři.

Obzvláště důležité je použití ortopedických vložek u dětí a juniorů! Vždyť jejich klenba se teprve tvoří a kostra vyvíjí, všechny deformace vzniklé v průběhu vývoje lidského těla si s sebou neseme po celý život.


Video


Měření a výběr vhodných vložek

Měření provádíme na měřícím přístroji Feet Revelator. Jedná se o měřící přístroj, který kromě naměřené šířky a délky chodidla zobrazí i obtisknutou klenbu na základě které pak můžeme doporučit stélky vhodné právě pro vás. V nabídce máme předtvarované stélky Sidas 3D. Zastavte se u nás a nechte si doporučit správný tvar sportovních vložek. 

Tři základní typy chodidel dle naměřené podélné klenby a měřící přístroj Sidas feet revelator

Sidas Feet Revelator 

Slevy a akce e-mailem
Aktuální slevy a akce do vaší schránky (nebojte se, neposíláme maily každý den)
Uživatelský panel
Přihlašovací jméno
Heslo